Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól van össze köttetésben...

Mikortól van össze köttetésben a magzat az anyàval?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Mivel az anya testében van, az első pillanattól kezdve!? 😂😂
2021. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna ha meg sem szólalsz!🤦
2021. aug. 8. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Első 6 hétben nem tudsz ártani neki, ha erre voltál kíváncsi.
2021. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Kb. 9-10. hét körül.

Azért is van a legtöbb miss. ab. ilyen korú magzatnál.

2021. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A gyengébbek kedvéért arra voltam kíváncsi,hogy mikortól van köldökzsinór.Valahol olvastam régebben,hogy az első pár hétben nem azt "eszi"amit az anya,mivel nincs köldökzsínor.Akik értelmes választ adtak,köszi,akik nem,azok üljenek vissza az iskola padba mert hülyébbek mint én.
2021. aug. 8. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Jól van te nagyon okos,rajtad kívül mindenki felfogta mi a kérdés.Olyan értelemben amilyenben a kérdezőt érdekelte nem volt összeköttetés és ezt le is írta a 6-is válaszban,de még mindig nyomod ugyan azt.Felfogtuk mit akarsz,csak nem a kérdésre válaszolsz.Akkor se,ha te másképp értelmezted.

Most már nyugodtan leállíthatod magadat,mert a sok homlokveregetés csak ront az állapotodon.Elmondtad amit akartál,többször is mint kéne.

2021. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha azért kérdezed mert pl.dohányzol,iszol alkoholt vagy szimplán nem élsz egészségesen akkor valóban jópár hétig az elején nem lesz belőle baj de pl.a az előbb említett dolgok nagyban befolyásolják a petesejt minőségét ami miatt lehet probléma a terhességgel.
2021. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Akkortól amikor már van szívhang. KB 6-7 héttől lesz összeköttetésben a baba az anyával.
2021. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Amikor a mehlepeny kialakul. 10-12.het kornyeken.
2021. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sejtettem h.lesz aki azt hiszi káros szenvedélyem van.Nincs!Pusztán kíváncsi voltam.
2021. aug. 9. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!