Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabétesz receptek?

Terhességi diabétesz receptek?

Figyelt kérdés

Eléggé tanácstalan vagyok, mert 160 g-os diétára fogtak, de nemigen találok jó receptet amitől nem lyukad ki a gyomrom az éhségtől.

Kinek milyen recept vagy honlap vált be?



2021. aug. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Facebookon terhességi cukorbetegség nevű csoportba lépj be rengeteg receptet találsz :)
2021. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
A #1-nek igaza van. Tényleg van egy ilyen csoport tele receptekkel. De kérdezni nem lehet semmit, mert azonnal leosztanak és letépik a fejedet. Ha nem teszel fel kérdést, csak recepteket nézel, arra tökéletes.
2021. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Cukor nélkül-szénhidrátdiéta cukorbetegeknek….. csoportba vagyok benne fb-on! Rendesek nagyon és nagyon fini receptek vannak
2021. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz, csak szakadj el a megszokott kajáktól. Tudatosítsd magadban, hogy tészta-krumpli-rizs alapú ételt nem ehetsz és kész. Nincs spagetti, krumplistészta, paprikáskrumpli és rizseshús se. Mert ezekből csak annyit ehetsz, hogy valóban felfordulsz éhen.

Ami jó, az a főzelék, a zöldségköret, a saláta, a levesek. És SOK hús. Nekem azt mondták annó a diabon, hogy hosszútávon nem egészséges ez így, de egy pár hónap alatt terhesen az a lényeg csak, hogy ne halj éhen, és a cukrod jó legyen.

2021. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egy példa: ne 2 nagy karéj vajaskenyeret akarj enni vacsira rajta 2 szelet szalámival az íze kedvéért, meg egy szelet paprikával a színe miatt. Hanem egy pici szelet tk kenyeret vágj, hozzá mehet 10 deka szalámi, és egy jó nagy paprika, vagy akár kettő is. Telítsen, legyen mennyiség, legyen kalória, de a kenyér minimális, illetve annyi, amennyit előír a diéta arra az étkezésre.
2021. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na az a csoport agyrem. Riogatni tokeletes,illetve ha valoban terhessegi cukros az ember,ami megsugom,baromira nem azoktol az ertekektol kezdodik,mint a magyar eü-ben. ;)
2021. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!