Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki canesten...

Használt valaki canesten tablettát terhesség alatt?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, és 2-3 hete csináltak egy kenet vizsgálatot és kimutatta a candida baktériumot. Az orvosom írt fel canesten hüvelytablettát, mind 3 este feltettem, de nem tudom hogy jól-e. Mert első két nap két részletben kijött (este raktam fel és másnap délután kijött), 3. napon pedig reggel jött ki de egészébe, csak egy minimálisat volt megolvadva. Szerintetek így is hatott vagy elrontottam valamit?
2021. aug. 12. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pici szemcsékben jött ki, én azt vártam volna, hogy kifolyik az egész, de csak első nap folyt, aztán még napokig "darabos" voltam. Lehet, hogy nem helyezted fel elég magasra?
2021. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam minél mélyebbre. Ugye terhesség alatt azt az applikátort nem lehet használni :/
2021. aug. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!