Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Többi lent.

Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés

5 nappal hamarabb jött meg a havi vérzésem, de nagyon furcsa. Van vérzés, de nem olyan, mint a normális menstruáció. 11-én jött meg és 15-én kellene normálisan, ha akkor nem jön meg, akkor lehet ez a beágyazódás?

Megszakításos volt az eset és elég rövid ideig tartott.


Rosszulléteim vannak, megnőtt az étvágyam (előtte fogyókúra) és nagyon hangulatingadozásaim vannak.


Sima menstruációs probléma vagy lehet belőle baba?



2021. aug. 14. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy terhességi teszt hamarabb megmondja
2021. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy 11-én pecsételő volt, 12-én több, de kevesebb, mint a rendes, 13-án megint nagyon kevés, mára 14-ére teljesen elmúlt.
2021. aug. 14. 07:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teszt.
2021. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nődokihoz menyj,vegyél tesztet.
2021. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
megjott. nem vagy terhes
2021. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Elozo valaszolo, nem tul gyakran de elofordul hogy a terhesseg elso trimesztereben a menstruacio nem marad el
2021. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azóta annyi változott, hogy ugyanúgy nem jött meg, barna, fehér folyásom van és reggel nagyon rosszul voltam.

A vérzés teljesen elmúlt.

Nem képzelhetem be? Nagyon zavar, hogy mégiscsak véreztem.. holnap tesztelek. De addig megőrülök...

2021. aug. 15. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Az étvágyad a hormonoktól megnőhet. Menstruáció idején fel tudtam volna falni egy fél disznót.A pecsételgetés lehet fertőzéstől, méhszáj seb, ciszta, hormonháztartás probléma, bármi féle betegség,stressz(szintén hormon).
2021. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és a rosszullét ilyen hamar nem jelentkezik szerintem. Nekem is csak a 8. hét környékén indultak be a dolgok. Hányinger,hányás,szédülés, extra nagy fáradtság,- a munkahelyemen el tudtam volna 10 másodperc alatt ültő helyemben aludni.

Most azért nagy melegek is vannak, szóval az is közrejátszhat a rosszullétekbe. Persze mindenki más, de nekem ez a tapasztalatom. Előző voltam.


Azért légyszi írd meg majd mi a helyzet.

2021. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert ha 8 év alatt bármikor lett volna a menstruációm előtt-alatt ilyen probléma akkor biztos lennék, hogy nem terhesség. De nagyon furcsák most bennem a dolgok. Nem voltam fáradt, nem volt sose ilyen kevés vérzésen, nem voltam éhes és nem jöttek ilyen durván elő rosszullétek.. ezeket nagyon furcsállom, de viszont, ha nem terhesség mi más lehet?! 🤔
2021. aug. 15. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!