Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés?

Terhesség alatti vérzés?

Figyelt kérdés

A 16. héten jelentkezett (esti szex utáni délelőtt). Mostanáig, a 23. hétig is újra előjön olyan 2-3 hetente. Van, hogy székelés után, van, hogy csak a spontán semmiből (szexet ki tudtam zárni, de wc-re el kell menni.. 😀).

-Rutascorbint szedem

-Fertőzés nincs (azért egy hétig szedetett velem antibiotikumot).

-Méhlepény hátsó fali, jó helyen tapad



A "vérzés" hol barna folyás, hol pedig sima színtelen folyasban lévő friss vérfonákok. Erőlködés után (wc) pedig rendes vér van a papíron.


A még fel nem tett kérdésre válaszolva nem, nem aranyeres vérzés, az jóval nagyobb mennyiség és nyilván máshonnan jön.


A nőgyógyászomnak egyéb tippje nincs.

Volt valakinek hasonló? Vegigkiserte az egész terhességet?


Második babám várom egyébként, az elsőnél semmi ilyesmi nem volt.


2021. aug. 14. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még kisebb a terhességem, de nálam méhszáj polyp okozott vérzést. Volt szex után, de akár hüvelyi uh után is barnás folyásom.

Nem tudom neked nézték e már, nekem csak véletlenül derült ki, hogy ott van és ez okozza a panaszom.

2021. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nagyon vérbő a hüvely, nekem azt mondta az orvos, amikor véreztem, hogy simán lehet, hogy csak elpattant egy ér (nekem sem látták az okát).
2021. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1: Azta. Ilyenről még csak nem is hallottam. Tudtommal nem nézték, csak a sima vérömlenyt

2021. aug. 14. 12:28
 4/7 A kérdező kommentje:

2:Ezt nekem is mondta, de mindig hozzáteszi, hogy hát.. ez azért nem jó! Köszönöm szépen😀

Próbálok nem idegeskedni rajta, de azért mégis 😅

2021. aug. 14. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Méhszájsebre nagyon tipikusak ezek a panaszok. Főként a székelésnél jelentkező vérzés. Csinált mostanában hüvelyi vizsgálatot a doki?
2021. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7x véreztem terhesség alatt. Nekem is a hajszálerek pattoghattak el, sose látott semmit a doki.

24.héten volt utoljára. Most a 34.héten járok.

2021. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5: A legelső vérzésnél (a 16. héten) csinált, nem látott semmi rendelleneset. Attól függetlenül gondolom még simán okozhatja akár az is.


6: Köszi! Akkor remélem nekem is hamarosan elmúlik.

2021. aug. 14. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!