Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire volt durva a...

Kinek mennyire volt durva a terhesség alatti rosszullét?

Figyelt kérdés
Most vagyok 7 hetes és már egy hete gyötör a folyamatos hányás. Előtte is volt, hogy émelyegtem, nem tudtam sokat enni, én a nagy húsevő rá se tudtam nézni a húsra. Mostanra viszont már a napi kajám max ilyen sós nassolnivalók és ennyi...más egyszerűen nem megy. Persze emellé még hányok elég sokszor. Közben szédülök és semmi energiám, bár nyilván ennyi étel mellett nem is csoda. Szóval a héten nem is dolgoztam, táppénzen voltam. Egyszerűen nem lennék képes elsétálni a munkahelyre és ott produktívan dolgozni. Csak így meg annyira rosszul érzem magam. Hogy most csak én vagyok ennyire nyafogós, hogy nem bírom ezt. Más kolleganőim várandósan is simán dolgoztak. Kicsit haszontalannak érzem így magam, hogy ennyire semmit nem tudok csinálni. Másnál is volt ennyire komoly rosszullét? Mennyi idő volt míg elmúlt? Köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 14. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4.babámmal olyan rosszul voltam az elején,hogy a védőnő azzal próbált vígasztalni,hogy lehet hogy ikrek😁😂.Mondanom sem kell,nem nyugodtan meg a gondolattól.Sima egyes terhesség lett amúgy.A 13.héten elmúlt,mintha elvágták volna.

Én addig némi sós kekszen,ropin, hideg kólán,jeges vízen meg némi hűtött narancson éltem.Utána mindent tudtam már enni,inni.Én is folyton fáradt voltam,és a fejem is mindig fájt.Ne aggódj,pihenj! Idővel jobb lesz.

2021. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első trimeszter nem volt vészes, sokat voltam rosszul, de csak 3 napig hánytam. A jéghideg kóla sokat segített, volt, hogy munka előtt azt ittam és egy pogácsát ettem, utána legközelebb csak vacsora volt.

Most a második sokkal rosszabb, semmi nem segít, hétköznap a munka miatt valamennyire tartom magam, napközben eszem pár falatot, a hétvégéken semmi nem marad meg bennem. Azzal vigasztalom magam, hogy már csak kevesebb, mint fél év és tuti javul. 😅 Lassan fél időnél járok és semmit nem szedtem még fel, pedig a pocakom már kezd látszódni.

2021. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez teljesen változó, nagyon sok nőnek semmi baja terhesen és van aki nagyon rosszul van, én ebbe a csoportba tartoztam, ez nem fittség, meg hozzáállás kérdése, van aki ennyire rosszul viseli a hcg hormont, naponta legalább tízszer hánytam, ami egészen szülésig tartott, nem tudtam dolgozni és felkelni se nagyon. Legtöbb esetben csak a 12. hétig tart a hányás.
2021. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Semennyire. Még csak meg se szédültem egyik várandósságom alatt sem.
2021. aug. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Én 9 hetes vagyok, de nagyon várom az első trimeszter végét, reménykedve, hogy azok közé tartozom, akik utána jobban viselik. Én csak 2x hánytam összvissz, de minden szagtól (értsd még a fogkrémtől is!) hányingerem lesz, étvágyam 0, és tevékeny ember létemre, nagyon nehezen viselem, hogy eszméletlen fáradékony vagyok. Persze megéri, és bármit elviselnék a babáért, de remélem a második trimeszter picivel könnyebb lesz :) boldog babavárást mindenkinek!
2021. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

16 hétig hánytam, a nap bármelyik szakaszában... utána fáradékonyság ami még most is tart szerintem meg is marad a végéig..


29hkm

2021. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Tegnap töltöttem a 8. hetet, az autóban is összehánytam magam egy 15 perces út során. Szôlőt tudtam enni csak ebédre, akkor jólesett, pár óra múlva az is távozott. Am egy héttel ezelőtt hánytam először, illetve tegnap többször is. Remélem nem indulok el a lejtőn…
2021. aug. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Válaszadók, csak kíváncsiságból, kinek milyen nemű gyermeke születik/született?

Azt mondják hogy a kislányokkal nehezebben viselik a kismamák a terhességet.

2021. aug. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
6/8as válaszadó vagyok: kislányunk lesz, októberre vagyok kiírva.🙂
2021. aug. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
4. vagyok, 4 lányom van, 4 tünetmentes terhességből. 😊
2021. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!