Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák, nektek...

Túlsúlyos kismamák, nektek hogy reagált az nőgyógyászotok a terhességre? Nem első baba.

Figyelt kérdés

Első terhességemnél sem voltam vékony, most viszont ,,verem" a mázsát sajnos és ez ahogy előre halad majd a terhesség gondolom csak rosszabb lesz. Alap, hogy diétázni kell majd, ezzel nincs is gond.

Én csak az orvos reakciójától félek (még csak pozi tesztem van, nem voltam orvosnál, szóval még bármi lehet).

Nektek nem szólt be, hogy le kellett volna fogyni mielőtt teherbe estek?

Legutóbb az anesztes vágott arcokat, amikor meglátott. Bele se merek gondolni, most mit fog szólni...


2021. aug. 20. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy az egészségügyi dolgozók kötelességüknek érzik, hogy mindenbe beleszoljanak. Minden baj úgyis.:D Ha beszólnak, kérdezd meg csak nyugodtan, hogy mi baja van veled, meg mi köze van a sulyodhoz. Valszeg meglepődik és csak hebeg-habog majd. Jó babavárást kívánok!
2021. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
1# a súlyával a baba egészségét is veszélyezteti, ezért szólnak érte…. (Jöhetnek a lepontozások….)
2021. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Meg fogja mondani, hogy terhesség alatt nehízz semennyit.
2021. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván beleszól, ha egészségtelen.

Ha elvállalja a terhességét, akkor nyilván szólni fog mindenért, ami veszélyezteti a terhességet, életét stb. Mert ha nem szól, akkor meg fel lesz jelentve, ha gond lesz, ugye?


Tehát vállalja a terhesgondozást, de kussoljon, de ha baj van vállalja a felelősséget? Ezt te sem gondol od komolyan?


Kérdező, ha nem gond a diéta, miért nem előtte kezdted? Ezek szerint mégis gondot okoz.


Amúgy a védőnő jobban be fog szólni, mint az orvos.

2021. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Ezen a diétával nincs gond részen én is elgondolkoztam. Eddig akkor nem gondoltad, hogy kéne? Vagy ha már úgyis szülsz, ez mentség, minek lefogyni, ha úgyis többet akarsz? Így azt mondom, ha beszól, beszól. Jogosan. Téged se érdekeljen, ahogy a súlyod sem.
2021. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Azért szól be, mert orvos és az egészségetek védelme a munkája. Ha egészségtelennek látja a hízásod, akkor szól, ennyi.
2021. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem szólt senki semmit. Első terhességemet 86 kg-val kezdtem, 106-tal mentem szülni. Most 95 kg vagyok, ismét terhes, senki nem szólt egy rossz szót sem, sőt, én kérdeztem rá a védőnőnél, hogy hogyan tudok figyelni a súlyomra most.
2021. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Mindegyik gyerekemmel 100 kg körül estem teherbe, soha senki nem szólt semmit.
2021. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
85 kilo vagyok,semmit nem szolt.
2021. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Én 110kg voltam, de senki nem szólt be.
2021. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!