Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csepeli sztk-s nőgyógyászokról...

Csepeli sztk-s nőgyógyászokról vélemény?

Figyelt kérdés

Rajta vagyunk a baba vállaláson.Szathmáry nál voltam de mérhetetlenül lekezelő és had ne írjam le hogy mi volt még.Mikor mondtam hogy 7 hónapja próbálkozunk annyi volt hogy az asszisztens hölgy felé fordulva mondott valamilyen gyógyszer nevet hogy írja fel nekem ami igaz 15ezer Ft de ettől jövőhónapban már ,,babásan mennyek vissza".Köpni nyelni nem tudtam!Szó nélkül kijöttem nem kérdeztem semmit se mert szavam nem volt.


Tapasztalat valamelyik másik orvossal kapcsolatosan?



2015. jan. 29. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szathmary egy barom, engem olyan durvan ultrahangozott, hogy elsirtam magam a fajdalomtol. Legutobb a Zsolnay csinalt nekem szinten huvelyi uh-t, o normalis volt es kimeletes, de cseppet mufurc. Lehet, csak rossz napja volt. A tobbiekrol sajnos nem tudok nyilatkozni. Idmerosom a Zsolnaynal szult, o meg volt vele elegedve. Sok sikert a babahoz :)
2015. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam Szathmárynál, igaz nem vizsgált meg szerencsére,de nem volt szimpatikus, csak egy leletért mentem hozzá, de olyan kioktató volt és lekezelő, mintha nekem mindent tudnom kéne (terhes voltam akkor). Voltam Kerényinél is, ő vizsgált is, meg konzultáción is voltam nála, nos ő meg egy bunkó volt, így én inkább magándokit fogadtam. Ha megteheted neked is azt javaslom. Igaz pénzbe kerül, de legalább foglalkozik veled. Nekem az Sztk-s dokik sarlatánok. És sokan nem is vállalnak már szülést közülük. Sok sikert.
2015. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. :)


Sajnos nem tudunk majd fogadni mert építkezünk is,így ha összejön most a baba akkor marad a sima rendelés.

De tényleg hogy valaki így közölje hogy jövőhónapban már terhesen jöjjön vissza...

Nem tudom hogy attól mert rákszűrésre hozzá mentem az eredményért és így másik orvost választva tudok e menni.

Az emberség mindegyikből eltűnt sajnos.

2015. jan. 30. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Felhaborito, ahogy tudnak viselkedni... a szathmary egy kulon allatfaj. Engem azon felul h irto fajdalmasan uh-zott, meg is alazott ugy, hogy kopni nyelni nem tudtam. Probald ki a Zsolnayt, nem valami baratsagos, de legalabb kimeletesen vizsgal. remelem sikerul talalnod jo dokit...
2015. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!