Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nők! Derékfájás ellen...

Terhes nők! Derékfájás ellen esetleg valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

Először is, nem biztos, hogy jó kategória, ha véletlen rosszra nyomtam, előre is bocsánat.

Másodszor, nektek volt valami bevált módszer terhesség alatti derékfájásra, ha igen mi?

Eszméletlen fáj a hátam, derekam, s az egy helyben állást is, pld mikor sorba állok valahol nagyon nehezíti, ahogy az ülést is, s a fekvést is sokáig egy helyben.

Nagyon örülnék, ha valami tippet írnátok, hogy nektek mi segített.

Köszönöm!


14hkm


2021. aug. 20. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kocaktartó deréköv, mozgásban maradni, tornázni, kemény alapra feküdni, és nagyon odafigyelni a súlyra.
2021. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. héten olyan derékfájásom volt, hogy konkrétan könnyek szöktek a szemembe, ha mozdulni próbáltam (alapból derékfájós vagyok, de az brutális volt). Egy hétig tűrtem a fájdalmat, mert semmiképp nem akartam várandósan semmiféle gyógyszert alkalmazni, végül írtam az orvosomnak. Ő mondta, hogy szedjek panadolt és kenjem Diclac géllel. Azt mondta, hogy hosszútávon lehet többet árt az én folyamatosan fájdalmam és rossz közérzetem, mintha ezeket használom pár napig. Én nem akartam mindkettőt, így végül a géllel kentem be egy este és egy reggel és nekem azóta teljesen megszűnt szerencsére. Nekem akkor még semmi pocakom nem volt, így nem valószínű, hogy pl a pocaktartó bármit segített volna. Ha nagyon szenvedsz, szerintem kérd ki az orvos véleményét.
2021. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!