Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg vagy nogyogyaszati...

Terhesseg vagy nogyogyaszati problema?

Figyelt kérdés

Vereztem a ciklusom 12. napjan, a beagyazodasra azt irjak, a menstruacio kornyeken szokott lenni a verzes, tehat nem akkor, amikor en, illetve nehany cseppnel azert tobb volt, de kevesebb, mint egy enyhe menstruacios verzes. Nem tapasztalok semmi egyeb tunetet, nem vagyok rosszul, nem faj semmi, nem erzekenyek a melleim.

Rengeteg mindent irtak amugy a verzesre, mehnyakraktol kezdve a stresszig, stresszes vagyok kicsit, de az egyeb lehetseges okokban nem vagyok jartas.


2021. aug. 24. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg ovulációs vérzés, előfordul. Nem betegség, nem terhesség.
2021. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azért inkább megnézetném orvossal, biztos ami biztos.

Nekem sose volt “ovulációs” meg “beágyazódási” vérzésem, pedig nem 16 éves vagyok sajnos. 🙈

2021. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonzavar okoz ilyet.
2021. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!