Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baj lehet?menses közbe...

Ez baj lehet?menses közbe terhesség?

Figyelt kérdés
Megjött a mensim úgy ahogy szokott 35 napra tartott 5 napig.viszont a mellfájdalom megmaradt meg megvan duzzadva.csináltam teszet pozitív lett..viszont van barna folyásom.az a menses végét jelezheti vagy progeszteron hiányt??Eléggé berezeltem..időpontom a nődokihoz csak péntekre van..

2021. aug. 24. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem progi hiány, lehet bemennék inkább hamarabb, péntekig sok minden történhet :(
2021. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
De amúgy nekem most ez nem tiszta, elolvastam vagy 3x, lehet én vagyok az értetlen, de miaz hogy megjött, 5 napig tartott, de közben pozi a teszt? Vagy miiii?
2021. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Én se értem, hogy pozitív ha menstruáltál időben megszokott napokig..
2021. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából megvolt rendesen 5 napig a mensim.a hatodik napon ugyanúgy fájt a mellem meg a hasam is érzékeny volt pedig addigra már mensinek nyoma sem volt.és kíváncsiságból csináltam egy tesztet,és pozitív lett
2021. aug. 24. 16:31
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Ja értem, hát most itt 2 dolgot tudok elképzelni. Elindult a terhesség, viszont mensivel távozott is, de a hcg-d még nem csökkent le annyira hogy a teszt negatívat mutasson, vagy terhes vagy, az elején van aki mensizik, viszont a barnázás az progi hiányra utal a legtöbbször.
2021. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mármint ez a barna folyás a 6.napon jelentkezett.ezért vagyok bizonytalan..ne hogy vetélés legyen..
2021. aug. 24. 16:35
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát én is arra mondom, mert progi hiány = esélyes vetélés. Nem tudsz ma bemenni sztk-ba hogy elmond, és adjanak rá progit?
2021. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Max holnap tudok elmenni dokihoz.
2021. aug. 24. 16:42
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy vetélés volt, utána még idő mire kiurul a, hcg, az is kérdés az a, pozitív teszt mennyire volt pozitív, halvány vagy erős. De én nem várnék holnapig, az már biztos hogy késő
2021. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű már ma is késő lenne.
2021. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!