Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt esetleges...

Terhesség alatt esetleges hüvelyfertőzés, gyulladás, húgyúti fertőzés, hasonlók ellen ki milyen készítményt használ/használt megelőzésképp?

Figyelt kérdés
Esetleg magatoktól vagy az orvos javaslatára. Persze saját szakállamra nem fogok összeszedni semmit, egyeztetek az orvosommal is, csak szeretnék tájékozódni efelől.

2021. aug. 25. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Szia én is éppen infókat gyűjtök. Ami eddig tuti:

-húgyutakra a tőzegáfonya, de ne tartalmazzon más gyógynövényeket

-a D vitamin is jó erre

-hüvelyfertőzés ellen Lactofeel, Vitagyn, Protexin Gynophilus, ezeket tutira lehet használni

-ott vannak a tejsavas intim mosakodók is, nekem abból csak a Dm Jessa sensitiv mindenmentes kék dobozos vált be de az nagyon! De sokat ajánlják a Lactacid Feminát is!

-sokszor a szárazság miatt van rossz érzés, arra a Vagisan krémet találtam


Ezek mellett én terhesen nem borotválkozom ott, hanem trimmelek elektromos borotvával, mert most a szőr is véd a baciktól.

Plusz ami fontos nagyon, hogy minden nagywc után ha lehet szappannal mosakodjunk meg, de minimum nedves törlőkendővel, mert a wc papír nem tisztít teljesen.


Bugyiból csak normál fazon legyen, 60fokon mosva, és szerintem törülköző helyett papírtörlőt érdemes oda használni.

2021. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
E. coli fertőzésem volt, az orvosom a D-mannóz port javasolta megelőzésre, azt végig ittam.
2021. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!