Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki szintén a 6. héten...

Van aki szintén a 6. héten jár? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
En borzasztoan emelygek.
2021. aug. 25. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Holnap leszek kereken 6 hetes, jelenleg épp fekszem mert én is emelygek és kozben hangosan korog a gyomrom 😂 en vettem ilyen akupresszuras csuklopantot, mindket csuklora, fel kell tenni es elmulasztja a hanyingert, mondjuk en inkább azt veszem észre hogy egy, idő után rémesen szorít, leveszem, és annyira megkonnyebbulok hogy már hanyni sem kell, szóval végülis hat😂
2021. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én 6+4 napos vagyok, pénteken megyek az első vizsgálatra. Nem sok tünetem volt eddig, néha hányinger de enyhe, cicifájás intenzíven, meg a szagokra érzékeny vagyok.

Viszont én most pont nagyon megijedtem, tegnap óta alábbhagyott a cicifájás és nagyon megijedtem, én nagyon szeretném ha lenne tünetem, mert így félek és izgulok.

Nekem már volt egy missed abom, és emiatt is tartok tőle, nem akarom újra átélni.

Valakinek hasonló hogy enyhült a cicifájás?

2021. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2es,nekem első terhessegemnek amivel elveteltem, első perctől kezdve fájtak a melleim, nehezek voltak és erzekenyek,illetve iszonyat éreztem a szagokat, a mostani terhessegemnel kb a, pozitív teszt utan csak 2 héttel lett minimalisan érzékeny mindkét mellbimbom de nem fáj, nem nehéz a mellem és a szagokat sem erzem 😂 telejsen más a kettő. Ha csak egy napra szűnik meg a tünet az nem baj, nekem egyik naprol a másikra szűnt meg minden tunetem, tudat alatt gyanús is volt hogy elozo nap meg megereztem a kávét 10 km tavolsagbol, masnap meg főztem magamnak és semmit nem ereztem de nem foglalkoztam vele, 4 nap mulva elveteltem☹️
2021. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen az elsőnél nekem is csak 1-2 x volt hányinger meg mellfeszülés, ott még a szagokra se voltam érzékeny, meg nem kívántam a kaját, ennyi volt.


Most nem mondom hogy megszűnt, de hétfőn még fájt mikor ráfeküdtem, ma meg fele annyira se érzékeny és ugye megijed aki már átélte a bajt :(


De remélem pénteken jó híreket kapok, eskü annyira örülnék ha most széthánynám magam xd

2021. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj 🙃 én jövő csütörtökön megyek uhra, kerek 7 hetesen, de külföldön vagyok szóval egy rakat pénzt kérnek erte de mivel haza, csak 2 hét múlva megyünk szeretnék megnyugodni a, veteles után hogy minden rendben, ráadásul itt bejohet a parom is, otthon meg még az sztk folyosojan sem ülhet velem... Szeretném ha, ő is, látná, hallaná a picit, nekunk ez megeri a sok pénzt
2021. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor hasonló helyzetben vagyunk :) Minden rendben lesz most mindkettőnkkel :* Mennyire rossz hogy ennyi ember átéli amúgy a vetélést :(
2021. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is a hetedik héten vagyok, egyelőre csak émelygek, de az első terhességemből kiindulva igyekszem élvezni ezt a pár napot /max másfél hetet, mikor felváltja az émelygést a hányás. A melleim fájnak amúgy még, egyelőre más nincs, igyekszem bízni abban, hogy minden rendben, mást úgysem tudok tenni
2021. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6os,igen,nagyon rossz ☹️

7es,én speciel most már órák óta emelygek, egyedül akkor nem, ha eszem, de nem ehetek folyamatosan 😂

2021. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk en nem vagyok hanyos tipus, betegen sem hanytam soha, max ha berugtam neha😂
2021. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9-es, detto, én se szoktam hányni, max énis akkor ha nagyon sokat iszok, de ahhoz tényleg olyan mennyiség kell hogy ihaj...xd (6-os voltam, meg még előtte pár kommentelő xd)
2021. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!