Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki szintén a 6. héten...

Van aki szintén a 6. héten jár? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
En borzasztoan emelygek.
2021. aug. 25. 13:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De jó hogy ennyien írtatok! Reggel ota semmit nem tudtam enni. Ha bármilyen ételre gondolok elkap a hányinger, de mellette korog a gyomrom es ehes vagyok. Remelem csak az elején van ez.
2021. aug. 25. 15:01
 12/19 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok, én sem vagyok hányós típus de tapasztalatból tudom, hogy az émelygés az még a jobbik verzió (nálam, nem kell mindenkinél így lennie) és ez segít abban, hogy még ne szenvedjek annyira, tudom mi vár még rám :D
2021. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hu en is szenvedek még mindig😂 nalam az van h reggel semmi, akar delig is elvagyok kaja nélkül, viszont ha elkezdek enni nincs megallas... Nekem is folyamatosan korog a gyomrom, már kiadtam nemrég kis gyokorsavat, most épp répát eszegetek
2021. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Halljátok en mar most itt az elején híztam 2 kilót 😢
2021. aug. 25. 19:41
 15/19 anonim ***** válasza:
Én hetente merem magam, 20 deka jött fel, mondjuk nem tudom ki hogy kezdte, én előtte tobb mint egy évig jártam súlyzós edzesre, most nyilván nem edzzek majd ha orvos is engedi.
2021. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fogytam 10 kilót, most majd jól visszajon 😂 Igyekszem egészséges ételeket enni de a, negercsoknak nem tudok ellenallni, napi több lecsuszik😂
2021. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
En 58kg voltam es most tartok 60kgnal. Az életben nem voltam ennyi kiló. Nem árt a babanak ha dietazok kicsit?
2021. aug. 26. 06:21
 18/19 anonim ***** válasza:
Minek diétáznál? Most ez lesz, hízni fogsz. Egyél egészségesen, mozogj, ameddig az orvos nem adja rá áldását, addig legalább sétálj és bízz a testedben, hogy tudja mennyi plusz kiló kell neki. Eszedbe ne jusson most elkezdeni fogyókúrázni, annak nagyon nincs itt az ideje, de ezt remélem te is tudod...most a baba az első, dobd ki a mérleget ha ennyire frusztrál
2021. aug. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Valóban nem egészséges ilyenkor dietazni, de azért figyelj oda, mert 4,hét alatt (mert ugye 2 hét a mensestil szamitva) valóban sok a 2kg. Én általában délelőtt eszek pl negercsokot, mivel majdnem minden délután fél órát, órát setalunk a, parommal, kiveve ha, egész nap, esik mint ma, délután, este, ha, éhes vagyok, akkor répa, avokádó, kivi, ilyesmik, amik nem hizlalnak, de persze normálisan vacsorazok is. Nem tudom honnan indultam mert utoljára edzesen mértek marciusban, nekünk itt nincs mérleg de "anyosnak" van és mivel minden vasárnap nála eszünk ott mertem magam, két hete 56.6,múlt héten 56.8 voltam.
2021. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!