Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12mm-es petezsák 6.héten nem...

12mm-es petezsák 6.héten nem pici?

Figyelt kérdés

Kedden voltam dokinál akkor mért 12mm-et a petezsákra és a CRL:2,4mm volt

Most is 12mm a petezsák a CRL:4,8mm most.

Szívműködés van,meg is hallgattam ma,annyira jó volt!!

Petezsák lehet hogy nem nől olyan hamar?

Doki azt mondta hogy nincs gond.

Volt már igy valaki?


2021. aug. 27. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A doki azt mondta, hogy nincs gond. Akkor nem értem...
2021. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tudom milyen ez az állapot, az ember csak izgul és aggódik. De miért gondolod, hogy itt kompetensebb emberek válaszolnak mint az orvosod? Megbízol benne? Ha igen, nincs kérdés. Hidd el, ha ezt megfogadod iszonyú sok stressztől kíméled meg magad és a babát.
2021. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálam hogy volt, mert onnantól kezdve, hogy lett embrió és szívhang, nem méregette a petezsákot a doki. (Bocsánat, egy orvos sem mért utána petezsákot, akiknél jártam.) Gondolom nem véletlenül.
2021. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy üres petezsákos terhességem. Ott a petezsák 20mm volt, arra mondta a doki, hogy 5.hét elejének felel meg.


De mivel neked fejlődött benne, szívhang is van, nem aggódnék...

2021. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen csak az embriot merte, 2,8mm volt. Szivhang meg nem volt. Penteken megyek ujra remélem már lesz. Petezsak öt most nem mert, elozo babanal igen, 18 mm volt az 5.heten ha jol emlekszem.
2021. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!