Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A váci kórházban van olyan...

A váci kórházban van olyan szülés-nőgyógyász az SZTK-n, aki engedi, hogy az apuka is bemenjen az ultrahangra?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeretne bejönni velem, mert "nem hiszi", hogy sosem látni a baba nemét. Úgy érzi,hogy talán én vagyok elég erőszakos, amikor a baba neme felől érdeklődöm az orvosnál. Eddig mindig azt a választ kaptam, hogy nem mutatja meg magát. Ha van ezzel kapcsolatos tapasztalatok az jó lenne, mert akkor aznap mennék, amikor ilíen doki van.
2008. dec. 10. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bámikor bemehet veled az apuka,ha akar.

Még nem hallottam olyat,hogy az orvos nem engedte.Kérdezted már a dokit??

2008. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom, mindig ahhoz megyek, aki éppen rendel. Az előző babámnál volt fogadott orvosom, ott teljesen természetes volt, hogy apuka bejöhetett. De itt olyan fura minden. Még én magam sem látom a monitort, amikor a doki vizsgál. Hallottam olyat is, hogy azt mondták a kismamának, hogy ez nem babamozi :-(
2008. dec. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!