Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik genetikai vérteszt a...

Melyik genetikai vérteszt a legalaposabb?

Figyelt kérdés
Melyik a legmegbízhatóbb és melyik szűri a legtöbb betegséget?
2021. aug. 28. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi Niftyt csináltattunk. Abból is a prémiumot. Az Istenhegyin ajánlották, mivel elmúltam 40 és volt már két vetélésem.
2021. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Ezt ott össze lehet kötni egy genetikai uh-gal?

Hányadik héten csináltattátok? Most olvastam, hogy már 10 hetesen lehet és kb egy hét az eremény, nagyon örülnék, ha minélnelőbb meglenne, én is elmúltam 40


Te utána invazív mintavételt csináltattál vagy az tö fölösleges?

2021. aug. 28. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak 33 vagyok, de szintén Nifty prémium volt, genetikával összekötve a nyár legelején az Istenhegyiben. Így csomagban adták ingyenesen a kombinált tesztet, aminek 1.5 óra múlva lett eredménye, Niftynek egy szűk héttel később.


Úgy nézett ki a gyakorlatban hogy hívtam őket, (jó előre kell), megbeszéltük mit kérek, majd odamentem, ki kellett egy rakat papírt tölteni a Niftyhez meg a genetikához is, aztán levettek 2 fiola vért - egyet a kombihoz, egyet a niftyhez -, utána volt a genetikai ultrahangom. Még haza se értünk kocsival, amikor már meglett a kombi eredménye. Nekem szerencsére nagyon jó eredmények jöttek ki, így az invazív mintavétel nem is került szóba nálunk, arról nem tudok nyilatkozni.

2021. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Genetikai és a kombinált szintén csomagban az Istenhegyin. Nekem a Niftyt a Gellért Medical Laborban csinálták. A kombinált nekem is pár óán belül megvolt. A Nifty eredményét megkaptam e-mailben, de telefonon is felhívlak. Szerencsére jó eredmények lettek. Pár nap múlva személyesen is átadta és kiértékelte a doki a Gellértben.
2021. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az invazív így eszünkbe sem jutott.
2021. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A 11. héten szeretnék menni az Istenhegyibe, szerintetek hányadik héten kell kb időpontot kérni?

2021. aug. 30. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább 3 héttel előtte.
2021. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!