Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg jobban feszül?

Tényleg jobban feszül?

Figyelt kérdés

Nővéremnek 2.terhessege van az első fia normálisan be volt illeszkedve azaz fejvegu volt.


Most a 2.terhessegenel haránt os a babája és azt mondja sokkal jobban feszít neki nagyobb is a hasa, több Magnézium kellett végig.


Más is tapasztalta ezt?


2021. aug. 29. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudom ezt erősíteni. Nálam is ugyanez a helyzet.
2021. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A második terhességnél tipikusan nagyobb a has és hamarabb is lezd el látszani.

A másik két dolog meg terhesség függő. Nekem is jobban feszített a másodiknál, pedig akkor fejvégű volt a baba.

2021. aug. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván így érzi, ha ezt mondja. Miért kell ezt másnak is így érezni, hogy elhidd?
2021. aug. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy kérdező? terhesség függő és normális tesod terhessége.
2021. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Drága gyermekem nem volt meg egy helyben, 30 hetesen fordult be, aztán gondolt egyet, utána megint harántosan feküdt. Következő ultrahangon oldalt feküdt, másnap már megint be volt fordulva... (Kórházban töltöttem pár napot, minden nap UH volt.)

Ez ment születéséig, mindig nagyon sokat mozgolódott.

De nekem akkor feszített a legjobban, amikor be volt fordulva.

Szerintem ez emberfüggő.

2021. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!