Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Tapasztalat?

Mi lehet ez? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

A 3. Tesztem negatív, de nagyon érzem, hogy valami akkor sincs rendben.

Nagyon fáj a mellem, és nőtt is, hányinger, éhség, fáradékonyság, fehér folyás, ami száradtan sárga.

Ma van a 16. Napja, hogy nem jön meg, aktus után 10. Nappal volt egy nagyon enyhe barnás-pirosos vérzésem, ami 3 napos volt, de nekem 4-5-6 napos szokott lenni szabályosan 32 napos ciklussal, a beágyazódásra gondolok, de utólag lehet megjött.

Ezek a tüneteim vannak, de mégis negatívak a tesztek.

Ha terhességről van szó, akkor a 6. Hétben lennék, tehát nem korai semmi. De nem volt belém élvezés, viszont előváladéktól úgy tudom lehet baba.

Volt már valakinél ilyen?

Vagy szerintetek mi lehet ez?



2021. aug. 30. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy terhes.
2021. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 teszt is negatív akkor biztos nem vagy terhes
2021. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez leesett. De valami sajnos akkor sem stimmel. Betegségre gondolok, de orvoshoz még jelenleg nem tudok menni.
2021. aug. 30. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt vérzésed (akármilyen mennyiségű) és a teszed negatív akkor nem vagy terhes.
2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt es ritkán van, hogy nekem is kimarad egy hónapot. Még sincs semmilyen egészségügyi és nőgyógyászati problémám. Így lehet, csak egyszerűen kimarad 1 hónapot.
2021. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!