Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek harantfekvesu a babája...

Akinek harantfekvesu a babája hogy alszik? Melyik oldalt?

Figyelt kérdés
Nekem II. és harántba van azaz jobb oldalt van a fejecskeje. Arra az oldalamra nem is merek feküdni.
2021. aug. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok sima párnát tegyél lábaid közé és hasad alá,szoptatás vagy kismama párnát.jobb és ba loldalon aludj ahol kényelmes
2021. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aludhatok az oldalt is ahol a kis feje van? Nem nyomom meg?
2021. aug. 30. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Baba mocorog rugdos ha nem jo neki az az oldal ahol alszol.aludhatsz ugyis ha párna van pocid alatt.
2021. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félned, nem fogod őt megnyomni. Olyan jól ki van párnázva. :)

Ha kényelmetlen neki, úgyis elhelyezkedik, hogy kényelmes legyen neki is. Én mindig azt tapasztaltam, amelyik oldalamra fordultam, utána ő is mocorgott és kereste a helyét.

2021. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a magzatvíz miatt nem tudod se összenyomni, se megnyomni a "kis fejét".
2021. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak, feküdtek a szélrózsa minden irányában, nekem akkor kb. egy grillcsirke forgatóban kellett volna aludnom terhesen. Fogalmam sem volt soha, hogy épp kinek mije, vagy épp melyik vége hol van.🤷 Fölváltva feküdtem hol az egyik, hol a másik oldalamon, ahogy épp kényelmesebb volt. Nem kell ezt túlgondolni.
2021. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!