Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megvetni való, ha...

Szerintetek megvetni való, ha 6 hónapos terhesen abba hagyom a munkát és elmegyek tappenzre?

Figyelt kérdés

Szimplán fáradt vagyok, nem tudok koncentrálni. És nem tudom ki aludni magam. Éjjel óránként pisilok.

Egyéb gond nincs hála istennek.

Felek hogy sokan majd leneznek hogy 6 hosan már nem dolgozom..



2021. aug. 30. 14:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
#10 biztos valaki, akinek fáj, hogy vannak igenis jogos indokok, amikor a kismamáknak nem ajánlott végigdolgozni a terhességét, vagy esetleg olyan helyzetben van a család, hogy megtehetik.
2021. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Addig dolgozz ameddig szükséges és ameddig úgy érzed,hogy megy.
2021. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
dolgozál ameddig tudsz, utána meg pihenj és babádra koncentrálj
2021. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha nem bírod,maradj otthon.Aki megvet érte,az megvetne másért is,mert neki savanyú a szőlő.Csak magatokkal foglalkozz.
2021. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
És ha szerintünk megvetni való, ha abbahagyod a munkát, akkor inkább folytatod annak ellenére, hogy már nem szeretnéd?
2021. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
#11Komolyan nem értem.Nem mintha érdekelne,hogy lepontoznak,de leírtam h.miért 10 hét bírtam.Nem lustaságbol.Én olyan rosszul voltam,hogy alig éltem. :(( Szerencsés aki nem tudja milyen a terhességi rosszul lét.Ismerek olyat aki szinte a melo helyről ment szülni,de az meg már a másik véglet.🤷
2021. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Az még lemaradt,hogy függ a munkahelytől,meg attol hogy egy terhesség probléma mentes e.Pl.a fiammal nagyon keményedett a hasam.A doki azt mondta szigoru fekvés.Nyilván mindenkinek a gyereke fontosabb,mint a munkahelye,hiába pontoznak le!Szerintem ha valaki otthon marad,az indokkal marad otthon.Nekem is azt mondta a főnököm,ha terhes leszel egyből otthon maradsz?Mondom dehogy maradok,jövök ameddig bírok,hát nem úgy lett.
2021. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem megvetnivaló.
2021. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha az orvosod úgy ítéli meg, hogy jogosult vagy a táppénzre, betegszabadságra, onnantól kezdve senkinek semmi köze nincs ehhez a munkahelyeden. Zárójelben megjegyzem, ez terhesség nélkül is érvényes.
2021. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
És van joga a munkáltatónak elkérni az orvosi papirjaimat? Nem hiszi el h vizsgálatokra járok:)
2021. szept. 1. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!