Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megvetni való, ha...

Szerintetek megvetni való, ha 6 hónapos terhesen abba hagyom a munkát és elmegyek tappenzre?

Figyelt kérdés

Szimplán fáradt vagyok, nem tudok koncentrálni. És nem tudom ki aludni magam. Éjjel óránként pisilok.

Egyéb gond nincs hála istennek.

Felek hogy sokan majd leneznek hogy 6 hosan már nem dolgozom..



2021. aug. 30. 14:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy joga van ellenőrizni, viszont köteles minden vizsgálatra elengedni. Jó nagy paraszt lehet a főnököd, ha ezzel szórakozik veled… én elmennék betegszabadságra, már csak azért is, mert nem akarnám idegileg kikészíteni magam egy ilyen “kellemes” légkörben nap mint nap
2021. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérhet tőled igazolást, hogy orvosnál jártál munkaidőben, igen. De konkrétan a leleteidet nincs joga elkérni.
2021. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!