Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet videózni a monitort?

Lehet videózni a monitort?

Figyelt kérdés
Magánba járok,ma megyek megint ultrahangra.A férjem nrm tud velem jönni,mert kislányunkkal lesz.Lehet videozni a monitort?Nem haragszanak érte?

2021. aug. 31. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudsz babamozit kérni? Felárért pendriveon odaadtak a vizsgálatból hét percnyi anyagot. Szerintem minőségben is jobb mint mint a 2dssel szívni.
2021. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem hallottam,pedig lányommal is magánba jártam.Köszönöm a tippet!Meg kérdezem!😁
2021. aug. 31. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem megéri. Mi a covid alatt vártuk a lányomat és a férjemet nem engedték be egyszer sem, és nagy élmény volt neki, amikor látta :-)
2021. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet videózni magánban. Mond előtte ha nem gond felvennéd a férjednek a képernyőt videóra.
2021. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg, szerintem orvosfüggő!
2021. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Magánban mindent a páciensért, max. kicsit vastagabbra tömd majd utána a borítékot vagy adj "borravalót".
2021. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Ott kérdezd meg.

Az én orvosom pl csak a terhesség megállapításához uh-oz, a többiért az sztkba kellett menni, de ott meg csak a monitor hátulját látja a kismama

2021. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Az Istenhegyire járok a nagyobb ultrahangokra, ott például mindig megkapom dvd-n vagy pendrive-on az egész uh felvételt. A dvd-s verzióért nem kell külön fizetni sem, a pendrive-os megoldás kerül talán 2000 Ft-ba. Biztos máshol is meg tudják oldani egyébként, mert eddig mindenhol megkaptam az uh felvételt lemezen magánban, akkor is ha nem kértem (úgy értem, hogy pajzsmirigy uh, emlő uh, hasi uh képanyagát is).

Ezek alapján én nem gondolom, hogy az problémát kéne jelentsen, hogy le akarod videózni a monitort :)

2021. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni. Nekem pl nem engedték, pedig magánba járok.
2021. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sztk-ba is engedték,hogy fotózzak,sőt anyám is fotózott (ő jött be velem,ő szabadnapos volt).😅

Nagyon hely függő..

2021. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!