Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel jár a mellső falon...

Mivel jár a mellső falon tapadó méhlepény?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy szülés szempontjából ugyanolyan jó mintha hátsó falon tapadna, és hogy később fogom érezni a mozgásokat. Mi a helyzet a pocakkal? Hamarabb vagy később fog látszani? Nagyobbra vagy kisebbre nő? A hátul tapadt méhlepényhez képest. Mennyivel érzékenyebb a külső hatásokra? Jobban kell óvnom ütődésektől, nyomásoktól? Van más dolog amiben eltér?
2021. szept. 1. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétszer elől tapadt meg, olyan durva Alien mozgásokat soha nem produkáltak, de ez lehet baba függő.

Szerintem maga a has mérete is abszolút egyén és alkatüggő, nekem első babánál olyan 18-20 hetesen lehetett látni a pocakot, másodiknál olyan 14-15 hetesen.


Amugy szerintem teljesen ugyanolyan mintha hátul tapad meg, vigyázni kell rá ugyanúgy, védeni ugyanúgy, nem jobban.


Az első babánál amúgy én nem is tudtam hol tapadt meg (hogy őszinte legyek nem is tudtam hogy lehet elől vagy hátul) csak később a második babánál említették h elől tapadt es akkor elokerestem a korábbi papirjaimat az első babáról

2021. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elöl tapadt meg, picit később tudatosult bennem, hogy ez már tuti a baba mozgása. Ennyi.
2021. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiammal elöl tapadt, most lányommal hátul.

Most elöbb éreztem a mozgást, de ez betudható a 2.terhességnek. semmivel nem nagyobb vagy kisebb a hasam. Annyi, hogy látványosabban mozog.


36hkm

2021. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

2-szer tapadt elöl( mellső falon hivatalosan)


Első alkalommal későb éreztem a mozgásokat.


2. Alkalommal nagyon hamar (12-3. Héten màr igen)


Annyi, hogy ha rossz helyen van a császàr bonyolultabb.

2021. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mellső fali lepényem van, 17. héten már látszott is, egy-egy nagyobb mozdulata, pedig azt mondták, hogy mellső fali lepénnyel normális, ha a 20. hétig nem érzem a mozgását.

Viszonylag nagy is a hasam, de ez mind egyén, alkat és terhességfüggő.

Holnap töltöm a 28. hetet.

2021. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
elsőfalilepény elöbb látszik mozgást is elöbb érzed,hátsofali lepénytk éősbb nő pocak később látszik későb érzed mozgást
2021. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Később nőtt a hasam (32. hét után)

És a babát is a 23. héten éreztem

A császár is bonyolultabb volt

2021. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!