Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy nagyon fázom...

Az normális hogy nagyon fázom terhesen? 12 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

És még nincs fűtés a lakásban olyan rossz. Vastag pizsi vastag takaró és még úgyis fázom éjszaka többször felebredek hogy fázom. Nappal meg elvagyok mert süt a nap de este már nagyon rossz.

És amúgy nem voltam sose fázós csak most hogy terhes vagyok.


2021. szept. 2. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dettó! Ma töltöm a 12.hetet,a munkahelyen mindenki pólóban és szellőztet, nekem meg vacognak a fogaim. Szerintem normális,legalábbis nekem előfordult a terhességem korábbi heteiben is, pedig akkor még kánikula is volt, de minden rendben :)
2021. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 18. hétben járok, világéletemben a hideget, a telet szerettem, most konkrétan fagyoskodom a 20 fokban, vastag pulcsiban járok és szintén ébredek éjjel (főleg, ha ki is sikerül takarózni). Mondjuk a meleget sem bírtam, úgyhogy remélem a szülés után majd normalizálódik, mert így, hogy a meleg és a hideg is kicsinál, elég mókás. 😃
2021. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már 13 hetes vagyok,de kb 9.hét óta szenvedek ezzel.

Én még 25 fokban is vacogtam,és elő vettem a téli paplanomat,pedig abszolút nem vagyok fázós.De innen sejtettem (a megérzésen túl) hogy most lányom lesz.A fiaimnál télen megsültem még 10 fokban is rövidujjúban..

2021. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején én is megfagytam, tavasszal jártam itt.

Most meg az ellenkezője, 15fokban pólóban izzadok 🤦‍♀️🤷‍♀️

2021. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Terhesség alatt végig azt hittem hogy meg fogok fagyni, pedig nyári a gyerekem. Azóta pedig a 20 fokban is izzadok, állandóan olyan melegem van, hogy a férjem már kilátásba helyezte a külön szobát a légkondicionáló miatt…
2021. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességnél volt ez, állandóan meg akartam fagyni. De csak félidőig kb. Utána nyár volt és kánikula, akkor meg izzadtam, mint egy ló😅
2021. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva. Bugyiban és melltartóban izzadok a 18-20 fokos huzatos szobában, miközben férjem bebugyolálva ül, melegítőben és vastag pulcsiban. :D


Én ráfogtam, hogy biztos a hormonok.

2021. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is fázom hetek óta. Nagyon rossz.13 hetes vagyok.
2021. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!