Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen bő folyás?

16 hetesen bő folyás?

Figyelt kérdés
Félek hogy szivárog a magzatvizem. Pár napja maradt abba a barnazasom, nem tudják mitől, azóta vitagyn ct kell használnom. Reggel ki is folyik rendesen. Viszont délután és este is érzem hogy folyik valami néha, általában pisi után amikor kijovok a wcrol.nem sok, tisztasági simán felfogja, de úgy másfél óránként cserélem. Ügyeletre nem szeretnék menni, mert sokszor voltam és már közölték hogy akkor menjek ha erős verzesem van. Járt már valaki így? Vagy normális ez?

2021. szept. 3. 19:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy náthás vagyok két napja és sokat tüsszögök és finom az orrom. Esetleg ez megrepesztheti a burkot?
2021. szept. 3. 20:00
 2/9 A kérdező kommentje:
Fujom*
2021. szept. 3. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem kb félidőtől végig elég erős vizes folyásom volt. Ha félsz a magzatvíz szivárgástól, lehet kapni ilyen betétet ami kimutatja. Elég borsos ára van, dm vagy rossmannban lehet kapni. Nekem is volt de végül nem használtam el.
2021. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap venni fogok mindenképp. Bár nem sok jót olvastam róla. Elég paramami vagyok, nehezen jött a baba és nehéz volt az első trimeszter...
2021. szept. 3. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egyszer én is eléggé megijedtem, mert volt hogy kb a lábamon folyt. De aztán elmúlt. Egyébként elvileg a magzatvíz egy picit édeskés (vagy nem tudom milyen) illatú. És nem az volt, teljesen rendben volt végig minden. (Túlságosan is, 42. héten indították..).Ha félsz, inkább menj el majd megnézetni, minthogy baj legyen. Ha valakinek meg nem tetszik azt le kell 💩ni a te életed te babád te felelősséged igenis nèzzenek meg. Inkább 100x feleslegesen mint egyszer baj legyen. 1 voltam
2021. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedden rendel a dokim, ha több lenne ,elmegyek. Ügyelet csak végső megoldásként. Borzalmas élményeim vannak onnan. Félre is diagnosztizáltak, szóval megnyugtatni sem fog amit ott mondanak...
2021. szept. 3. 20:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és a nátha miatt nem igazán értem milyen illata van, de leginkább semmilyennek mondanám. Legalábbis a kaja szagot érzem egy kicsit, ezt semennyire
2021. szept. 3. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Szurkolok hogy ne legyen bsj :)
2021. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 18. hétben vagyok, de ugyanez, szerencse, hogy valamelyik nap, mikor nagyon megindult pont fekete nadrág volt rajtam, rendesen megijedtem, már gondolkodtam, hogy felhívom az orvosom (pont aznap voltam UH-n, elég durván vizsgált orvos -nem a sajátomnàl voltam kivételesen-, már arra is gondoltam, hogy megrepesztette a burkot - tudom, tudom, de első terhesség, mindenre gondol az ember). Nekem ez csak azért sokkoló, mert világéletemben alig vagy egyáltalán nem volt gondom a folyással, soha nem kellett tisztaságit használnom, de ez a legkevesebb, amit elviselek, csak a pici legyen jól. ❤️
2021. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!