Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+6 hetesen barna folyàs?

38+6 hetesen barna folyàs?

Figyelt kérdés
Az egèsz terhessèg alatt volt folyàsom ami fehèr ès sürű krèmes. De ma barnàs volt ez a folyàs? Krèmes barnàs folyàs. Biztosan nem a nyàkdugò mert azt ugy olvastam hogy kocsonya szerű. Miòta volt ez a folyàs kb 4-5 xör kemènyedett a hasam ès mintha picit görcsölne a hasam is alul. Lehet a szülès előjele?
2021. ápr. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, mint ahogy a kezdődő lepényleválásnak is
2021. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Lepényleválás, hogyne:D Azért baromságokkal nem kell halálra rémiszteni.


A lepényleválás erős fájdalommal jár, és ha van vérzés (nem mindig van), akkor az nem barnás, hanem piros, lakkszerű. Elég jellegzetes...

2021. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem jár...mikor csak a széle kezd leválni, bizony lehet ez a tünete. Tapasztaltam...

És ha szivárog, tehát lassan jön ki, megalvad és barnás lesz...

Minden véres dologgal orvos, uh...

2021. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp kérdezz rá a dokira. Vagy esetleg az ügyeletet hívd fel és kérdezd meg.


Nekem rózsaszínes folyásom volt, 2 nap múlva megszületett a lányom, de engem nézett orvos is + CTG-n is voltam aznap, mikor kezdődött.

2021. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta is fàjdogàl az alhasam. Nem tudom mi törtènik a baba is elèg aktiv. Reggel felhìvom a dokimat hogy nèzzen meg.
2021. ápr. 21. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi csomagod legyen osszepakolva, mert lehet jön a babóca. :)
2021. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem 30 hetesen volt vérzésem, levált a méhszájpolip, de én bementem az ügyeletre.
2021. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 2 napig véreztem, tágulásos vérzés volt, simán hazaküldtek vele :)
2021. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!