Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmus árthat a babának?...

Az orgazmus árthat a babának? Illetve okozhat vetélést vagy koraszülést? 15 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak ha veszélyeztetett vagy.
2021. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Ennyi idő terhesen meg már abszolút kizárt.
2021. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én csak 8. Hónaptól hagytam abba a szexet. Semmi baj nem lett.
2021. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha orvos nem tiltotta meg a szexet akkor végig lehet a terhesség alatt.
2021. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első két trimeszterben nem okozott semmit, a harmadikban le kellett állnunk vele, mert más okból elkezdett nyílni a méhszáj és keményedéseim is voltak, így a szex már fertőzésveszélyes nálunk, az orgazmus meg beindíthatja (újra) a szülési fájásokat. De én veszélyeztetett is vagyok, a fent említett okból. Ha zárt a méhszáj, és a terhesgondozáson nem említi az orvos, hogy mellőzd a házaséletet, akkor nyugodtan lehet élni, ahogyan jól esik. Lejebb kerül a méh, lehet, hogy az eddigi kedvenc pózok kényelmetlenné válnak, akkor újakat kell keresni :)
2021. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztete szülésig szertekezhetsz
2021. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem a szexet kérdezte, hanem az orgazmust. A kérdésre kellene válaszolni
2021. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!