Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen csak háton tudok...

28 hetesen csak háton tudok aludni,de azt olvastam hogy azt nem szabad. Hogyan aludjak?

Figyelt kérdés

Csak háton tudok aludni,ha oldalt fekszem,nagyon rugdos a baba,bár elalszom oldalt ,de éjjel vagy reggel úgy kelek,hogy háton fekszem


Mit tehetnék? Tényleg ilyen nagy baj?



2021. szept. 6. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudsz aludni háton, akkor aludj háton, sok terhes nő csak oldalt tud aludni, mert valamilyen eret nyom a baba, ha így lenne nálad is, akkor rosszul lennél, fel is ébrednél rá, baba is rugdos olyankor, neki sem kellemes, ha viszont valakinél nincs ilyen panasz, nyugodtan alhat háton, láttam ikerterhes nőt pár nappal szülés előtt, oldalt akarták vizsgálni nst-n, mondta, hogy, neki megy háton is, azt mondták, hogy lehet nyugodtan háton akkor.
2021. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha háton tudsz aludni és babának is jo aludjál ameddig akarsz akár szülés előtt is
2021. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne jó, rosszul lennél.

Az első terhességembél nem is tudtam h "nem szabad" sojat feküdtem háton. A 2.nál nem volt kényelmes, csak oldalt fekve. Mikor vizsgálatra mentem, hanyatdőltem az ágyon, én olyan rosszul lettem 😱

Akkor mondta a doki h van h úgy helyezjedik el a baba h hanyatfekve nyom valamit.

Szóval éreznéd ha nem szabadna

2021. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem szabad?😅Mi az hogy nem szabad ?Én háton tudtam meg a jobb oldalamon.Mivel több oldala nincs egy embernek....minden terhes nő háton fekszik szinte.
2021. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!