Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik hetétől...

A terhesség hányadik hetétől ellenőrzik fizikailag is a mèhszáj állapotát?

Figyelt kérdés

Engem a 12.hét óta csak UH-val néznek.

Nem kellene kézzel is?

Ráadásul az ultrahang vizsgálatról készült leleten is csak az van, hogy a méhnyak milyen hosszú.

Nem hanyagság ez?



2021. szept. 6. 13:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen normális. A védőnőd nem mondta?
2021. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Idén júniusban végzett az egyetemen a védőnő….nem mond az semmit…
2021. szept. 6. 17:19
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyen pácienstől mentsen meg az ég 🤣

Ha öreg a doki, az a baj, ha fiatal, akkor az, itt is mindenre van valami válasz, hogy miért nem jó a válasz.

Na de a tiédre: nem vizsgálhatják.

2021. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

Örülj neki, hogy nem nézegetik...

Nekem a 17.héten volt egy vérzésem, futás az ügyelet. Egy gyakorlatlan tanuló orvos vizsgált (a doki ott állt mellette), addig matatott, míg a külső méhszájat sikeresen szétnyitotta 1 ujjnyira...


Ezen kívül nem volt manuális vizsgálatom a mai napig. Ma voltam a 36hetes kenetvételen, ott nézték.


Ezek a húzódások meg totál normálisak, nekem is kb a 20.hét óta vannak

2021. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, szintén úgy egy hete érzem ezeket a feszüléseket, pont mentem is vizsgálatra, rákérdeztem. Nekem is Uh-val (hüvelyi) nézte a méhnyakat, azt mondta, minden rendben. Én megnyugodtam, hiszek az orvosnak.
2021. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nekem a 10. Heten volt hüvelyi uh is utoljára. Azóta csak hasi. Azzal a méhnyak hosszát látta. De ezek alapján már reménykedem, hogy más egyebet is.
2021. szept. 6. 19:22
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem kézzel vizsgálták végig. Fel se merült bennem, hogy ez gáz lehet, mert nem fájt sose, nem okozott gondot, csak megvizsgálta, hogy zárt e (mindig az volt). Nekem nem volt havi ultrahang, csak a nagyok.
2021. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem az egèsz vàrandòssag alatt csak 2 uh volt, megsem nyùltak belèm. A mèhszaj àllapota nem utal arra, hogy mikor fog a gyerek megszületni. Van akinek fèlidőtől fèlig nyitva, van akinek az utolsò fèl òràban nyìlik ki.
2021. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
36.hétől -42.hétig folyamatosan kell hogy nézzék méhszájadat,ha baj van vagy közel a szülés
2021. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19


Igen, sima hasi UH-gal

2021. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!