Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar lassan ket hete erzem,...

Mar lassan ket hete erzem, hogy szur es faj a jobb oldalam illetve a hasam. Be vagyok rendelve az orvoshoz de csak hetfore. Es itt Angliaba sajnos maskeppen viselkednek a terhesekkel. Mitol faj minden nap a jobb oldalon a hasam?

Figyelt kérdés
Azert mert esetleg nol a baba?
2008. dec. 10. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes vagy? A méhnövekedéstől, méhszalagok nyúlásától fájhat, vagy ha a pocaklakó már nagyobacska, akkor kinyomhatja magát, ami néha fájdalmas. Bár, ez két héten át folyamatosan nem lehet persze. Bár, az enyém imádott a bal alsó sarokban tartózkodni, s nem értettem miért feszül úgy a hasam ott lent állandóan. Hát, az ultrahangnál rájöttem, miért. :)

Summa summárum, szerintem a méhed növöget.

Sok Boldogságot kívánok!

2008. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, én 10 hetes koromban éreztem ezt csak egyik oldalon...13 hetesen mentem dokihoz, cisztám lett, jobb petefészkem mellett, ahol szúrkált...terhességtől alakult ki, nem nőtt terhesség közben most 2 éves fiam, most is ugyanakkora, semmit se kell vele csinálni
2008. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!