Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség végig táppénzen...

Ha terhesség végig táppénzen vagyok, de túlhordás miatt befektetnek a kórházba, akkor a kórház is fog tudni adni igazolást, vagy inkább indítassam el a CSED-et befektetés előtt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A kórhàzi tartózkodàs alatt is lehetsz tàppénzen, arról is a hàziorvos tud papírt adni. Emiatt nem kell hamarabb kezdened a csedet.
2021. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Amint bekerülsz a kórházba értesíteni kell a háziorvost és lemondani nála a táppénzt. A kórház fog átvenni táppénzes állományba. Ez nem terhesség esetén is így van.
2021. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát nálam nem így volt..
2021. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is említette a háziorvos, hogy szóljak oda nekik mindenképp, mert akkor le kell állítaniuk.
2021. szept. 9. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Off: titeket a terhesség alatt a háziorvos vett táppénzre? Veszélyeztett terhesség miatti táppénz kóddal? Engem az orvosom elhajtott, hogy ő ilyet nem tud kiadni
2021. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, a háziorvos vett táppénzre. Nőgyógyásztól kell javaslat hozzá.
2021. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igy van, nőgyógyász ír táppénzjavaslatot, ami alapján a háziorvos kiírhat 9es kóddal.
2021. szept. 9. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi, hiába vittem neki szakorvosi javaslatot, ennek ellenére elküldött :(
2021. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Enyém úgy kiírt hogy javaslatom sem volt. Külön rákérdezés után mondta, hogy akkor legközelebb hozzak ha megyek orvoshoz.

Igaz én 35 hetesen mentem el táppénzre nem az első pozitív teszt után. Gondolom akkor szőrszálhasogatóbbak.

Mindenképpen menj vissza hozzá és írasd ki magad.

2021. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Annyit tennék hozzá, hogy ha kórházban vagy, a tp a fizud 50%-a, nem 60.
2021. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!