Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ekkora eltérést mérhetnek?

Ekkora eltérést mérhetnek?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok. Ma voltam 4D uh-n ahol a babám BPD méretét 84 mm-nek mérték, de múlt héten voltam doktor úrnál ő 78,4mm-nek mérte a BPD-t (két különböző hely, két különböző gép). Lehet ekkora az eltérés? Mindketten rendben találtak a babám.
2021. szept. 9. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Fordítva írtam múlt héten mérték 84mm, most csak 78,4mm-t a BPD-nek.
2021. szept. 9. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglepő, de igen. Nekem súlyban tévedtek, nem is keveset. Az egyik doki 2600 gr mérte, a másik 3500-nek. Ekkor 36 hetes terhes voltam. (Nekem a másodiknak lett igaza) 39. hétre jött 3800 grammal
2021. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne


Az a legbiztosabb ha 1 orvos mér végig. Akkor kicsi a félremérés.

Mikor a másodikat szültem szobatársamét 3.5 max 4 kg saccolták. 5kg lett a kisfiú

2021. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Nálam is elmérték. Kb. 34 hetes lehettem. Akkor 2 héttel nagyobbnak mérte a doki a bpd-t. Mondta is, hogy nagy baba lesz. Aztán 2 hét múlva újra mentem, és pontosan ugyanannyit mért, ami már megfelelt a korának. Nem is lett nagy végül: 3140g, 48 cm. Szóval ott volt egy elmérés
2021. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!