Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok barna...

10 hetes kismama vagyok barna folyásom van valaki aki már volt igy? És nem lett belőle baj?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdődött voltam uhtn nem láttak semmit sem mindent rendben találtak. Aztán tegnap kellet menni a dokimhoz ő is meg ultrahangozott és nem látott semi bajjt. De ez már tart 3 hete eza folyás van hogy napokig nincs pld most ezzen a hétten nem volt már ma peddig a tisztaságin. Esetleg szerintettek lehet belőle bajj a doki azt mondta a méhszájam is zárt és nem látott a baba mellet semi vérőmlenyt és a baba is jó helyen van. A doki nem írt fell semi féle gyógyszert sem hogy esetleg progeszteron hiány lenne. Mondtam neki hogy femibiont szeddek és azt mondta az pont elég is. Esetleg tudna valaki segíteni? Akki volt már hasonló helyzetben hogy mikor múlik el? Vagy esetleg ne talántál lehet e belőle bajj ha mindent rendben találtak?

2021. szept. 9. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj progeszteron pótlást még ma a dokitol.

Nekem volt sajnos egy vetelesem, de ott egyszercsak friss véres nyálka volt a wc papíron és utána napokig barna folyas. Mint kiderult a magzat már hetek óta elhalt volt sajnos. A te eseted más, az mindenképp jó, hogy uh-n minden rendben de mindenképp szaladj dokihoz progeszteronert Szerintem.

2021. szept. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

17.hétig 7x véreztem/barnáztam ok nélkül.

Nekek azt mondta minden alkalommal a doki, hogy vérbő ottlenn minden, pattognak el a hajszállerek, ez okozhatja.


37hetes vagyok azóta :)

2021. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta lehetséges a mensi miatt hogy mostanábban lenne. Hát nem tudom
2021. szept. 11. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, az orvos fekvésre ítélt, szerinte megerőltetés okozta (a barnázás az ugye alvadt vér), hogy még nem tapadt meg elég biztosan az embrió és ha nem pihenek, baj lehet. Betartottam és hamar elmúlt, már minden rendben.
2021. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!