Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7,5 kg hízás a 30. hétig még...

7,5 kg hízás a 30. hétig még elfogadható? Mennyi várható még a végéig?

Figyelt kérdés

52 kg/ 158 cm-rel kezdtem a terhességem. Figyelek a táplálkozásomra, diétát is kell tartanom, mert ha nem, akkor kicsit magasabbak a cukraim. Mégis ennyi jött fel eddig.

Alapban is hízik ennyit mostanra az ember, csupán a terhesség miatt?

Mennyi 'szükségszerű' még ezután?


2021. szept. 10. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én ma megyek a 28. heti 8 kg-mal a védőnőhöz, úgyhogy pár óra múlva tudok érdemben válaszolni :D

Amúgy én nem látom, hogy sokkal nagyobb lennék. Egy kis kar, illetve comb talán lett pluszban, de nem számottevő. Ruhaméretben nem okozott változást. Csak oldalról látszik, hogy terhes vagyok.

168 cm vagyok, és 59 kg-mal indultam egyébként. Elég vizesedős fajta is vagyok sajnos.

Biztos, hogy lesz még plusz súly, hiszen még a baba is nőni fog. Én ezt nem nevezném hízásnak, inkább súlygyarapodás.

2021. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 151cm/45kg-val kezdtem.

Nekem 8kg jött fel összesen.

2021. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, azt mondta nem vagyok dagadt, rendben van a 8 kg. Még várhatóan 3-4 kg-ot jósolt a végéig. Addig jó vagyok.

1-es voltam.

2021. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező:Alig hiztál valamit,ez nem hizás télleg,csak suly gyarapodás. szülésig összesen 8-10-12-15 kg lesz összesen rajtad nem sok
2021. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 30.héttől nem híztam már szülésig.
2021. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én túlsúllyal (80kg), korán elkapott GDMmel vagyok terhes és endokrin doki tartja karban, aki azt mondta 10kg-nál nem kellene több hízás a kezdősúlyomat figyelembe véve (mázlim van, alig híztam).

Te meg jóval alacsonyabb BMI-vel kezdted, szóval nem para szerintem.

2021. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!