Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Mit jelent?

Mi lehet ez? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Elég erős mellfájdalmam van, megnőtt étvágy, bő fehér folyás tegnapig. Holnap kellene megjönnie, de barna pecsételő, folyásom van.

Soha életemben nem volt még barna.

Nagyon enyhe görcseim vannak.

31 napos ciklusaim vannak, szabályos 5 napos menstruációval.

Szerintem megfog normálisan jönni, de furcsa ez a barnázás.

Olvasni olvastam, hogy nem szokott lenni vérzés előtt, hanem inkább utána.

Nem védekeztünk a párommal, az utolsó menstruációm 4 hete volt.

Mi lehet ez?



2021. szept. 10. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog jönni és ma "kezdődik". Nekem soha egyszer sem tűnt fel, hogy barna folyásom van. Láttam a foltot és elkönyveltem, hogy megjött. Igaz gyakran volt olyan, hogy éppen csak maszatos lett a tampon de másnapra rendesen beindult. Nekem ez tök természetes. Nem tudom sokan miért lepődnek meg ezen annyira.
2021. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Ennyiből ezt senki nem tudja megmondani neked. Találgatni lehetne, de nem érdemes, mert a valószínűség 50-50%.

Ha négy hete menstruáltál utoljára és 31 naposak a ciklusaid, akkor már csak egy kis idő, és tesztelhetsz. Tudom, nehéz kivárni, de ne görcsölj rá, az nem segít.

2021. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van előtte barnázgatás, valamint a végén is. Vagyis bocsánat, terhesség előtt mindig így volt. Most mióta szültem, szoptatok egyenlőre változtak a dolgok, de így sem fix. Szerintem is meg fog jönni, persze minden test más. Ez csak az én tapasztalatom..
2021. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!