Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagy a babám hogy tud...

Ha nagy a babám hogy tud ennyit mozogni?

Figyelt kérdés

36 hetesen is meg most 38 hetesen is mondta a dokim hogy nagy babám lesz, óriási pocakom van fájdalmas a mozgása már. De! Iszonyat sokat mozog hol fejvegu hol harántba van.

A 2 nem zárja ki egymást???

Ha nagy a baba akkor már így a végén alig mozogna nem?

Csak itt - ott kidugna a konyoket, sarkát.


Ma pl annyira mozgott ctg-n hogy állandóan atlellett tenni az 1ik tappancsot.


2021. szept. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

38hetes vagyok én is, 2 héttel nagyobbak a méretei. Nekem még csak olyan hajj de nagy hasam sincs, mégis mozog elég durván.

Sokszor fáj is nekem nem kicsit

2021. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De érted a kérdésem?
2021. szept. 10. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés helye van már, azért fájdalmasabb a mozgása. Attól, hogy nagy baba, ugyanúgy mozgolódik mint a kisebbek. Ő aktívabb, de ez nem jelent semmilyen problémát. Nálam is ide oda kellett pakolászni a ctg-t.
2021. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy lett a babám, pedig extrém sokat mozgott és fájdalmas is volt a mozgása. 31 hetesen 2266g -rá becsülték, megszületett 39+1 3950g, 55cm
2021. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 32 hetesen 1730-rá, 36 hetesen 2760ra.
2021. szept. 11. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!