Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szonográfust ajánlanáto...

Melyik szonográfust ajánlanátok a Czeizel Intézetben?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnèk aki kedves, figyelmes és elmagyarázza mit lát. Ja és nem zavarja le 5-10 p alatt a vizsgálatot.
2021. szept. 14. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mármint genetikai ultrahang miatt? Én Dr. Gasztonyi Zoltánt javaslom, mindegyik terhességem alatt nála voltam az összes genetikai uh-n. Nagyon alapos, nagyon profi, az a probléma amit ő nem lát az kb nincs, a baba nemét minden gyereknél azonnal rávágta, nem az a jópofizós fajta de kedves, mindent megmutogat és mondja mit látunk, igyekszik szép szögekben megkeresni a babát, lehet kérdezni bármikor, videót kértünk az ultrahangokról, mindegyik hosszabb mint amit írsz de a végén mindegyiknél meg is kérdezte, hogy mit szeretnénk még látni, mit nézzünk meg. Nem mennék máshoz és hamar kell hozzá foglalni mert sokan járnak hozzá.
2021. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok jot olvastam itt az oldalon korház összes orvosárol és czeizel intézet sok szülőnek segitett családalapitásba
2021. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dr. Tidrenczel Zsolt (ő a szakmai igazgató) vagy Dr. Harsányi Lehel, de mindkettejükhöz nehéz bejutni/időpontot kapni, szóval érdemes időben telefonálni, nekem sajnos már nem sikerült időben bejutni hozzájuk, de ők (szerintem és ajánlás alapján is) a legjobbak. Az első genetikait végző szonográfus nekem félremért (szerencse, hogy a kombinált teszt eredményét nem rontotta a hibája), de a nevét nem írnám ki, mert nem akarok rossz hírt kelteni senkiről, szóval hiába a Czeizel a legjobbnak mondott központ, ott is előfordul az ilyen (valószínűleg gyakrabban, mint gondolnánk, csak nem mindig derül fény rá).
2021. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 3-as válaszoló, privátban esetleg megírnád a nevét? Nem szeretnék én is így járni.
2021. szept. 14. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megírtam privát üzenetben! 😊


Azoknak meg, akik ennyire lepontoztak, én csak annyit kívánok tiszta szívemből, hogy soha, de tényleg soha ne kelljen azon keresztül menniük, amin nekem a Czeizeles doki hibája miatt. Emberek vagyunk, hibázunk, egyáltalán nem haragszom a doktorra, csak megosztottam a tapasztalataim, hogy azért legyen mindenki tisztában vele, hogy a neves központ nem életbiztosítás semmire, ugyanúgy lehetnek tévesek az eredmények.


(#3 újra)

2021. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a vàlaszokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz, akik meg lepontozni járnak ide màsokat,azok találjanak jobb elfoglaltságot maguknak.


#1-es, hány perc volt a vizsgálat, hányszor kapcsolt át 4D-re Gasztonyi doktor?

2021. szept. 15. 04:34
 7/8 anonim ***** válasza:
15 perc volt mindig átlagban, lehetett volna hosszabb is mert a végén mindig kérdezte, hogy mit szeretnénk még megnézni, de miután még az ujjait is mindig megszámoltuk nem éreztük szükségesnek, arra van a babamozi. A vizsgálat kb fele volt 4D-ben, többször is visszakapcsolt, nagyon szépen igyekezett megmutatni az arcát és a lehető legszebb szögből elkapni, már az első 12. heti genetikai UH-kon is gyönyörű 4D képeket kaptunk, nem olyan felismerhetetlen amorf uh fotókat mint amiket általában a neten látok, hanem rendesen szépen ábrázolódott rajtuk a baba. A videó a vizsgálatokról pedig nagyon szép, minden ami kell le van csekkolva és egy élmény megnézni annyira szépen mutatja a babát is, a nagytesóknak mindig a kedvenc elfoglaltságuk volt nézegetni.
2021. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dr Gasztonyi Zoltánt ajanlom az intézetben!
2021. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!