Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baj ha 1 héttel...

Nem lesz baj ha 1 héttel kisebbnek mérik?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál akkor lettem volna 8hetes. Nem lesz abból baj ha 1héttel kisebbnek mérte? Annyit mondott a 7.hétben vagyok. Szívpulzálás tökéletes volt! Sokszor előfordul ez? Vagy ne ijedjek meg minden jó?
2021. szept. 15. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Miért, te pontosan tudod a fogantatás időpontját?

Mert ha igen (pl. lombik esetén), akkor lehet gond.

Ha nem, akkor azért illene tudnod, hogy a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják - amikor még természetesen nem is voltál terhes. Így ezen menet közben módosít majd a doki.

Ne haragudj, de az internet tele van a terhességről szóló oldalakkal, ahol minden ilyen alapvető információ fenn van. Ha már babát vállaltál, akkor a felelősségteljes hozzáállásba az is beletartozik, hogy utánanézz az alapvető dolgoknak.

2021. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baj, nekünk 3 nappal volt kisebb, azt mondta a doki később fogant, mint a menstruáció alapján várt és hogy ez gyakori, 12. heti uh-n átírta a szülés várható időpontját a méretnek megfelelően, aztán szültem 1 hónappal előbb, úgyhogy lényegében teljesen mindegy 1 hét különbség.
2021. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Lesznek még bajok...
2021. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Itt aztán csupa csupa jó szívű nő van, csak azért mert feltesz az ember lánya egy egyszerű kérdést. Kedves kettes köszönöm a válaszod, a tiéd legalább megadta azt amit tudni szerettem volna. :)
2021. szept. 15. 08:11
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Kedves Kérdező, jól megfogtad a lényeget: egy egyszerű kérdést írtál ki. Egy olyan egyszerűt, amit internetes kérdéskiírás nélkül is tudnod kellene, vagy ha nem, legalább tudnod kellene a választ megtalálni.
2021. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
A gyk az új gugli
2021. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valószínű azért itt kérdeztem mert nem a googlet akartam használni. De felejtsétek el hogy bármit is kiirtam.
2021. szept. 15. 08:44
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lesz baj,mert mérik teljesen jo az értékek
2021. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tudod pontosan, mikor volt az ovulációd, és volt szívhang is, valószínű minden rendben, csak később fogant. Ezért jó tudni az ovuláció időpontját. Nekem például pontos 28 napos ciklusban a 15. napon volt, nos ha például nekem mondta volna a doki, hogy egy héttel kisebb akkor aggódni kezdtem volna. De rengeteg nőnek később van peteérése.
2021. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, miért kell támadni... Ennél sokkal hülyébb kérdéseket is szoktak kiírni. Pontosítok, ez nem is hülye kérdés szerintem, de vannak idegbetegek, akik a gyakorin élik ki magukat kioktatgatásokkal.

Én pl. lombikos voltam, mindig 3-4 nappal kisebbnek mérték a babákat, már a kezdetektől fogva, a petezsákokat is. De egészséges gyerekeim születtek, semmi gond nem volt.

2021. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!