Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki, akinek az első...

Volt valaki, akinek az első trimeszterben egy egész héttel kisebbnek mérték babáját?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok,és pont 8 hetesnk mértek ma ultrahanggal.ennek mekkora a jelentősége,nem jelent bajt?
2016. júl. 11. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, ne aggódj! Ez általában annyit jelent, hogy később fogant a baba, nem a középidőben!18 helyett 25-én szültem meg!
2016. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nálam ez nem lehet,mert 7 hetesen még 7 hetesnek mérték.:(
2016. júl. 11. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor esetedben azt is jelentheti,hogy másik uh-s,más szögből,más géppel mérte...ha szívhang rendben volt,ha fejlődött,akkor szerintem nyugi...

nekem volt már olyan is,hogy 3 héttel kisebbnek mérték..aztán a köv. uh-n már csak 2 héttel(ez volt a valós,későn fogant)szóval ha a doki nem mondott/látott semmi olyat,ami bajt jelenthet,akkor szerintem ne aggódj.

2016. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

volt szívhang,a doki azt mondta,nincs gond,de azt láttam,hogy meg akar nyugtatni,látványosan kész voltam,volt egy vetélésem novemerben azért parázom ennyire.

köszi a nyugtatást.

2016. júl. 11. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem sem a legelején mondták, hogy kisebb, hanem később! 4 kilós gyönyörűséget szültem, makk egészséges!
2016. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12hetes koromig 1hettel kissebb volt a picikem. A 12hetes Ultrahangon napra pontosan annyi volt amennyinek kell lennie. Mivel nem lehet tudni pontosan a fogantatas datumat es a menstruacio szerint szamolnak igy lehet 1-2hettel kissebb-nagyobb siman:) ne aggodj!!
2016. júl. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

13+2-n mentem a genetikaira, ott 12 hetesnek mérték, de elég tapasztalatlannak látszott a hölgy. 18+2-n mérte a doki akkor azt mondta teljes mértékben megegyezik a baba mérete egy 18 hetes 2-3 napos magzatéval. Vagy behozta, vagy először tényleg nem jól mérték.

Az első fiamat egy héttel nagyobbnak mérték a 20. héttől, 3 nappal született előbb a kiírtnál 53 cm-el.

Szerintem,próbáld az uh- okat, vizsgálatokat a megadott hetek végére szorítani, tehát a 12-13 hetes uh-ra inkább a 13. héten menni, és akkor ha kisebb is egyhéttel, akkor se lesz korán a vizsgálat.

2016. júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a doki merte ugyanazzal a geppel?

Huvelyi, vagy hasi uh-t csinaltak?

A datumokat es a mereteket van kedved leirni?

Sok esetben szimplan elmeresrol van szo. Amig van szivhang, addig optimista lehetsz nyugodtan, de megertem, hogy mit erzel, mert sajnos en ket vetelesen vagyok tul.

2016. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem,tényleg másik doki mérte,másik géppel.azért mentem most hozzá,mert az enyém szabin van.

nagyon megnyugtattatok,éjszaka is olyan hülyeségeket álmodtam,hogy borzasztó.

2016. júl. 12. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a 6-7. héten 3x is barnáztam, mindháromszor rohantam az ügyeletre. Más doki, más géppel mért.

Elsőnek 6. hét végén mértek 9mm-t, két napra rá amikor már betöltöttem a 7. hetet, 7mm-t mértek még mindig 6 hetesnek írták, 4 nappal később meg 5,6 mm-t és még mindig 6 hetesnek írták, pedig az már 7+4-en volt. Szívhang minden alkalommal volt.

Végigaggódtam azt a 3 hetet, amíg vissza kellett mennem, de azért igyekeztem nyugtatni magam. 3 héttel később gyönyörű 10 hetesnek mérték, és minden rendben van.

Próbálj megnyugodni, és a jóra koncentrálni!

Boldog babavárást!

2016. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!