Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kollégáknak mikor mondtátok el?

Kollégáknak mikor mondtátok el?

Figyelt kérdés

Kevesen vagyunk látják ha szarul vagyok

De nem akarok elmondani egy pár hetes terhességet

Ti hogy csináltatok?


2021. szept. 15. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell várni a 12. terheségi utlrahangot kollégáknak utáan szoljál.fönöködnek hamarab ha veszélyeztete vagy,vagy olyan munkaköröd
2021. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
12 hét után elég elmondani.
2021. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
12 hét után. A főnöknek kicsit hamarabb ha tudod, hogy pl sok idő új embert találni vagy sok a betanítás
2021. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem dolgozhattam a terhesség kimutatása után. A főnöknek szinte azonnal mondani kellett. Nem vagyok az a táppénzes fajta, a főnök meg nem mondta meg a kollegáimnak, mi történt velem. Gondolhatták, hogy nem sokkal előtte mentem férjhez, akkor a hosszú táppénz nagy valószínűséggel terhesség miatt van.
2021. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem vezetőnek az első vizsgálat után, amikor kiderül, hogy minden oké. Ő azért tudjon róla, hogy mi a helyzet, ha valami baj lenne, akkor ne álljanak mindannyian ott vakon.

A többieknek 12. hét után bőven elég.

A rosszulléteket érdekes kezelni ilyen szempontból. Nyilván ha gyakori és nem bírod leplezni, akkor inkább mondd el, hogy mi a helyzet, minthogy tagadj, vagy azt gondolják, hogy valami súlyos gyomorbajt viszel közéjük.

2021. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy az UH igazolta a pozitív teszt után a terhességet. Ápolónő voltam, fontos volt, hogy ne rakjanak be egyedül éjszakára, egyebek.
2021. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát csak 3an vagyunk csajok egy irodába közel állunk egymáshoz nyilván nem legjobb barátnők vagyunk de azt is észreveszik ha tüsszentek egyet biztos megfáztam szóval na :/ de korainak érzem

a főnök a legpeltykasabb ha neki elmondom muszáj mindenkinek

2021. szept. 15. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még nem mondtam el, csak a főnöknek, a 7.heten egy vizsgálat miatt, amúgy a 12.het után terveztem. Már a 17.hetbe lépek, de még most se tudják a közvetlen kollégáim pedig lassan már el kéne mondanom. Kis falu vagyunk, egyébként is nem kizárt hogy már sejtik, de nekem olyan nehezen jön számra a dolog. A főnök szerencsére nem pletykás, így ő egyelőre magában tartja, de már pedzegette, hogy a feladat átadások miatt lassan közölni kéne másokkal is a dolgot..
2021. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekesek a pontozások... :D
2021. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Én a főnöknek a genetikai után mondtam, a többieknek a 14-5 héten, de a közvetlen kolléganőmnek csak most a 20-on, mert tudtam h kipletykálná. De még mindig van olyan, aki nem tudja, nem is látszik még kb. Nem törvényszerű, hogy rosszul leszel, én a 12. hétig egyetlen egyszer hánytam a munkahelyemen, de az sem volt feltűnő, hogy miért megyek ki a mosdóba.
2021. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!