Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy, kicsit felugrottam, hogy...

Egy, kicsit felugrottam, hogy elérjek valamit utána ugrott be h lehet nem kellet volna most aggódom h ezzel okoztam e valami bajt Lehet baja, a, picinek ettől? 20het +3nap

Figyelt kérdés
máj. 20. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez most komoly kérdés? Nyílván ne ugrálj terhesen, de egy alkalomtól és 1 ugrástól semmi bajod nem lesz.
máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Úristen b+! Első gyerek mi???
máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Az régen baj, ha ennyitől baj lesz. Én veszélyeztetett vagyok, az elején sok probléma volt. Rengetegszer előfordult, hogy hirtelen ugrottam fel járművön, mert majdnem elfelejtettem leszállni. Éjjel meg folyton arra ébredtem, hogy belenyilallt a hasamba, mert folyton forgolódom és álmomban nem tudom, hogy terhes vagyok.

Csak azért a múlt idő, mert egyrészt már baromi felületesen alszom, másrészt, ha akarnék se tudnék hirtelen mozdulatokat tenni, mert akkora vagyok, mint egy vemhes bálna 😂

máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mért nem szabad ugrálni, mert ki esik a gyerek? 32 hetes vagyok, kb mindent csinàlok amit előtte, jó annyi, hogy nem nagyon tudok lehajolni már :D
máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy lesz baja, ne viccelj már
máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Én tegnap trambulinoztam a 15 hónaposommal. Meg nélküle is baromkodtam, seggre ültem, felugráltam, hátra estem.

A 11. hétben vagyok.

máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi semmi nem lesz. Ha ilyen veszélyes lenne a terhesség, senkinek nem lenne több gyereke.

Volt hogy megemeltem a 15 kg-st 30+ hetesen.

Azért vigyázz magadra, de túlaggodni se kell.

máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!