Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gond, ha csak a 12....

Nagy gond, ha csak a 12. terhességi héten jutok el első nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés

3 hete tudtam meg, hogy terhes vagyok, akkor 9 hetes voltam. Viszont csak 3 hétre rá kaptam időpontot. A háziorvos azt mondta az első kötelező vizsgálatok úgy is csak a 12. héten kezdődnek így ennyi csúszás mèg belefér...


Kicsit izgulok,hogy minden rendben van e.


2021. szept. 15. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A genetikai uh azon a héten kéne és oda megállapított terhesség kéne, ki tudja lesz e időpont. Amúgy nem lenne késő.
2021. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem késő, teljesen jó. Boldog babavárást.
2021. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már genetikaira kellene menni, amire már kell vinni a kiskönyvet, amit elötte ad a terhességmegállapítás után a védőnő.
2021. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És genetikai vizsgálatot csak a 12. héten lehet végezni?
2021. szept. 15. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
11 és a 13.hét közt...
2021. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktuálisan a 12 betöltött héten..
2021. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha a 11-13.héten meg tudják csinálni a genetikai UH-t, akkor semmi gond. Viszont az nem maradhat ki. Illetve igen, de ha az ember jót akar magának, akkor nem.

Előtte csak akkor van értelme a terhes gondozásnak, ha baj van, és pl progeszteron kell, ilyesmi.

De ha nincs gond, akkor nem sok értelme van.

Védőnőhöz én mentem 10 hetesen, megmért, adott kiskönyvet ilyesmi. Semmi érdemi dolog.

2021. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!