Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmentem genetikai tanácsadásr...

Elmentem genetikai tanácsadásra,mert a babám fejeben ciszta van.Ott azt mondtak nem kell aggódnom,ez folszivodik neki.Nem kell magzatviz levétel sem,mert a babám értékei jók,meg van mindene,méretek is. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
28-an kell mennem, hogy meg nézzek eltűnt vagy még ott van-e…
2021. szept. 15. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondoljuk, hogy az orvosok lattak mi van bent, a gyk 'uri kozonsegenek' halvanylila segedfogalma sincs rola.


Ha nevtelen random emberek azt irjak, baj van, mesz rogton abortuszra? Ha azt mondjak minden oke, megnyugszol? Egyik sem, ugyhogy probalj beletorodni hogy az orvosod jobban tudja...

2021. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván a genetikus hülye, a gyakori válaszadói meg megmondják a tutit. Ez most komoly?
2021. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
következő vizsgálaton minden kiderül. ciszta eltünik szerencsére,babád élni fogsz egészséges lesz.ne stresszelj
2021. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem azt írtam hogy a genetikus hülye, nyilván engem is meg nyugtatott. Én azért írtam ide, hátha volt valakinek hasonló sztori, és milett a vége. Csupán ennyit akartam!!!!
2021. szept. 16. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt a fiam fejében kettő is, mondták, hogy ez természetes, ahogy alakul az agy, annak a része és el fog tűnni. Így is lett, következő uh-n nyoma sem volt. Születése után elvittük koponya ultrahangra, de ott is mindent rendben találtak.
2021. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó!!
2021. szept. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!