Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok...

Veronika00000009 kérdése:

38 hetes kismama vagyok reggeli pisilésemnél rengeteg zöld folyásom volt se szine sem szaga. A hasam nagyon lent van fájdogál is mitől lehet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 16:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha belekakilt a baba magzatvízbe ne itt kérdezősködj, hanem menj be a kórházba és kérdezz rá, mert lehet holnap már késő lesz. Egy életen át bánnád. Inkább hazaküldjenek és mentél feleslegesen, mint nagy baj legyen.
2021. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha zöld az meconium, felső burokrepedéssel, nyákdugóval. Ha tüdőben jut bele is halhat. Azonnal kórház

-szülésznő vagyok-

2021. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Mindenféle fájás nélkül jött és 3 óra múlva már megszületett a lányom.
2021. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 babyboom567 ***** válasza:
100%
Remélem már kórházban vagy, és nincs semmi baj.
2021. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kórház! Ha meg is reped a magzatburok, azzal nem jönnek automatikusan a fájások. (Nekem is csak órákkal később jött, de az enyém tiszta volt) Ha meconiumos, az gondot jelez.

Ha pedig nem magzatvíz volt, akkor max volt egy felesleges köröd, de legalább biztosan tudni fogod, hogy nincs gond.

2021. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Repedt burokkal és tiszta magzatvízzel mentünk be a kórházba, ahol már zöld lett és a doki azt mondta bármi lesz, MAXIMUM 6 óra múlva meg kell szülessen különben baj lesz. Mivel a fájásaim nem kezdődtek el, kaptam oxit és 4 óra múlva megszületett a fiam.

Antibiotikum injekcióval kezdtük az egészet az esetleges fertőzés miatt… :(

Ha te már úton vagy a kórházba, még jó eséllyel nem lesz gond.

Viszont ha nem magzatvíz, akkor még nyákdugó lehet, de ezt egy orvos mondja meg a vizsgálat után!!!!

2021. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdezö???
2021. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mi az, ha zöld, kórház, egy felszálló fertőzés is okozhat súlyos problémát..nem is értem...láttam felelős szülőket halott gyereket világra hozni, nem volt felemelő érzés. Mások meg itt kérdezgetnek orvos helyett.
2021. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem igaz, hogy 38 hetes terhesen reggel zöld folyásod van és délután 4-kor jut eszedbe random idegeneket megkérdezni, hogy mit csinálj... Ha nincs orvosod, legalább a védőnőt felhívtad volna... Remélem, minden rendben veled és a babával is.
2021. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

16os vagyok. Uramisten….. A torkomban dobog a szívem… Most olvastam újra és látom REGGELI VOLT AZ ÉSZLELÉS. Remélem reggel legkésőbb válaszolsz hogy mi újság. :(

Mivel mocorgott a baba, remélem nincs gond.

2021. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!