Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35.hétben másnak is nehezebben...

35.hétben másnak is nehezebben ment a nagy wc-zés?

Figyelt kérdés

Magnosolvot iszom végig, attól elèg laza szokott lenni a székletem, nem is akartam emiatt váltani, mert olvastam, hogy kèsőbb a vége fele székrekedése is lehet a kismamának..

Most úgy érzem sokat a magnosolv sem segít, nem is amiatt, hanem az “erőlködés” vagy a “nyomás” nehezen megy.. nem tudom megfogalmazni, de egyszerűen nem tudok úgy üríteni, ahogy eddig..

Első baba, nem tudom, hogy normális-e.. pàr napja van ez, de csak októberben megyek védőbe,orvoshoz hogy valami tanácsot kikérjek:)


2021. szept. 18. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nálam is ez van. Ilyenkor azért már a baba is nyom lent,foglalja a helyet. Már nem sok van hátra szerencsére 🙂. Könnyű szülést neked!! 36 hkm
2021. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. trimesztert elejétől ez van...sajnos normális.
2021. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!