Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor változik a mell?

Mikor változik a mell?

Figyelt kérdés
Az égvilágon semmi változás nincs rajta se fájdalom 6 hetesén
2021. szept. 19. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy csak szülés után, amikor beindul a tejtermelés. Semmi nem kötelező.
2021. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Változó, nem vagyunk egyformák. Nekem már 4-5 nap késés után feszülni kezdtek. Amúgyis érzékenyebbek voltak mindig a ciklusaim végén, csak ez megmaradt. Más változást nem figyeltem meg egyelőre.
2021. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem már az elmaradt mensi előtt is feszült, be volt durranva, a bimbóim viszkettek, aztán ez kb a 7.hét után elmúlt, most a 14.hét végén kicsit ki vannak formásodva, de a méretük ugyanaz. Egyébként elég kicsi cicim van 75B, szóval észrevehető ha valamit változik. Gondolom akinek nagy van annak nem annyira feltűnő.
2021. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Most a 37-38.hét körül
2021. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem most a 20. hétre már kb 2-3 kosármérettel nagyobb (világéletemben mini melleim voltak, így elég szembetűnő a változás, plusz egy korábbi melltartómat sem tudom már használni). Én nem bánom. 😃
2021. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 8.heten kezdett el nőni és erzekeny, de még mindig jók a melltartoim, nem vagyok nagy cicis, 75b
2021. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát,azért 6 hetes terhesen még ne várj csodát,szülésig még van vissza 34 heted a mell rendeződéshez.:D

Valakinek szinte nem is nő,vagy mivel eleve kicsi nem nagyon lehet észre venni azt a kis változást sem.

2021. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem is a mérete amit gondoltam h megváltozik

Hanem általában érzékeny menstruációkor is nagyon

2021. szept. 19. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
4 gyereket szültem és szoptattam, ugyanolyan a mellem, mint az első előtt (nagy, ezért a gyerekek előtt is lógott valamennyire sajnos).
2021. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!