Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás, hematóma a terhesség...

Barnázás, hematóma a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. 10 hetes vagyok, pár napja volt egy minimális barna folyasom és nagyon nagyon enyhe görcsök (dolgoztam, valószínű megeroltettem magam). Azonnal orvoshoz mentem, a pici akkor 31 mm volt és mellette 16x7 mm hematóma abrazolodott. Létezik hogy két nap alatt kiurul egy hematóma? Barna nyalka urult. 3.napja nincs semmilyen eltérés a folyasommal, görcs sincs. Nem tudom tartani a szigoru agynyugalmat ahogy az orvos elrendelte mert a nagyobbik gyerek beteg lett és el kell látnom napközben. Szedem amit felirtak.

Illetve ha elharult a veszély van rá esély hogy visszatértek dolgozni? Álló munkát végzek, mióta jeleztem bent hogy babát várok nem emelek, óránként 5 percet pihenhetek.


2021. szept. 21. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Papirjaid miatt védett vagy terhesen. első baba krédező? barnázásra gyogyszert szoktak adni,hematoma kiürül és baba megmarad él
2021. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik,hogy kiürül, de pihenj! Persze a gyereket el kell látni, de azért ne vedd félvállról! Nekem momentán baj lett belőle, hogy nem pihentem eleget! Lehet több pihenéssel is baj lett volna, de inkább nem árt jobban odafigyelni erre!
2021. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Negyedik terhesség, elsővel semmi nem volt, második genetikai ok miatt el lett vwtetvw, harmadikkal elveteltem.
2021. szept. 21. 09:35
 4/7 A kérdező kommentje:
*vetetve
2021. szept. 21. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3. Terhesség volt az, nem mérvadó,hogy mi volt előtte. Nekem előtte két egészséges gyerekem is született,mégis gond lett sajnos.
2021. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2. babánál volt szinte ugyanez a 8. hét körül.

Gyógyszereket kaptam, progreszteront stb, és nekem is szigorú ágynyugalom volt előírva, amit tartottam is, amennyire tudtam, mert féltettem a babát :)

( nekem is van nagyobb gyerek, ráadásul Ő is még csak másfél éves, mégis megoldottuk apukával/mamával/nagynénivel ).

Nekem kb 3-4 hét alatt ürült ki hálistennek rendben, a 12 hetesen már semmi sem látszódott :)

2021. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ma állapitotta mag a doki nalam is,hogy hematóma van a baba mellett.en is 10 hetes vagyok.progreszteront kell szednem,nem emelhetek nehezet,ne lépcsőzzek ha nem muszáj,nem lehet szex egy ideig,es azt mondta,hogy ne ijedjek meg ha barnázni fogok...ezenkívül minden rendben van,csak nagyon kell vigyazni magamra...
2021. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!