Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és már...

8 hetes terhes vagyok és már 2 napja nincs se hányinger se mellfeszülés se semmi. Talán vmi baj van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi baj nálam is vannak ilyen napok amikor szinte semmi bajom.De amíg nem vérzel addig minden rendben... fő a nyugalom 15 hkm
2011. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2terhességet vittem végig klasszikus tünetek nélkül, és semmi baj nem volt.

Örülj, ha a szervezeted elfogadta a picurt, és nem kínoznak a "tünetek".

Sok boldogságot a picihez.

2011. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De irigyellek :)

én az első trimesztert végig hánytam szédültem..

2011. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én 10 hetes vagyok és eddig még egyszer sem volt sem hányingerem sem mellfeszülésem, és minden rendben van.
2011. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj!!, én 40+1 napra szültem, és egyszer sem volt ez idő alatt semmilyen rosszullétem! ja és Gratulálok! Boldog Babavárást!:))
2011. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kittip válasza:

Én az első babát észre sem vettem volna, ha nem marad ki...

Semmi bajom nem volt vele, még egy kis hányinger sem...

És 4580 gr-mal és 53 cm-rel megszületett, teljesen egészségesen. Ne izgulj nincs semmi baj.

2011. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is igy van, egyik nap semmi bajom, másnap meg majd meghalok olyan rosszul érzem magam. 6 hetes körül vagyok
2011. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anikó1985 ***** válasza:
Nincs Semmi baj, örülj neki! Én nagyon rosszul vagyok, bár már az utóbbi napok egész jók, hát én nem bírnám végig ezt a hányást. Boldog Babavárást!
2011. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is íg voltam, el is rohantam orvoshoz és minden rendben volt!
2011. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt egyáltalán hányingerem (egyszer hánytam, de azt elég hirtelen... :) )és a mellfeszülésem sem tartott túl sokáig, csak nőtt... :)
2011. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!