Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy 7 hetes terhesen...

Létezik, hogy 7 hetes terhesen nem tudom felvenni a nadrágjaimat?

Figyelt kérdés

Alapból van egy picike pocakom, de nagyon szeretem a magasabb derekú nadrágokat, így a legtöbb az.

A 7. hetemben járok és a héten egyszerűen 3 nap is borzasztóan éreztem bennük magam. Állandóan görcsölt a hasam, mintha össze akarnának paszírozni alulról. Szégyen szemre ki kellett gombolnom napközben. Ekkor a görcsös, nem komfortos tünetek szinte azonnal meg is szűntek.

Most tényleg már most el kellene kezdenen lecserélni a ruhatáram?

Azt hittem mivel alapból van egy kis pocakom ez még bőven odébb lesz...

Más is tapasztalt hasonlót?


2021. szept. 24. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez puffadás, aztán abbamarad, egy ideig jók lesznek a nacik és utána kezd majd nőni a hasad.
2021. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam. Rettentően puffadtam, ezért kényelmetlenek voltak a nadrágok.
2021. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
10,hetes vagyok de már egyik farmerem sem kenyelmes mert puffadok. Vettem már egy kismama leggingset, farmert is kerestem de még nem találtam
2021. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb 6-7. héttől nem jöttek fel a nadrágok. De mire elmúlt a puffadásos időszak, elkezdett nőni a hasam. Én már elég hamar elkezdtem kismama nadrágokat hordani. De van, aki sokáig belefér az eredeti ruháiba.
2021. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Szintén most leszek a 7. héten, és bár feljönnek a nacik, de a méhem környékén kellemetlenül nyomnak. Sokakkal van ez így.
2021. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na bakker... én erről az infóról eddig lemaradtam valahogy. :D

Azt hittem még egy jó darabig vígan el leszek a megszokott ruháimban.

Nagyon köszi a válaszokat. A leggings jó ötlet, van is hozzá egy-két őszi, átmenetibb ruhám/tunikám.

2021. szept. 24. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam, már korán puffadtam és minden nacim magasderekú. Tegyél befőttesgumit a gomblyuk és a gomb közé, így még hetekig vígan hordhattam. :D
2021. szept. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még a magas derék divatossá válása előtt voltam terhes, minden nadrágom végig feljött rám, nem kellett kismamanadrág.


Amit érzel, az nem kis pocak, hanem puffadás, ami nagyon kellemetlen, mázlid van, ha ez új neked. Én úgy szoktam elkerülni(korábban is volt ételektől, elég sokszor), hogy mikor elmentem mosdóba, leguggoltam és megpróbáltam pukizni. Mittudomén, óránként a mosdóban vagy otthon. Így sosem volt kellemetlen, hogy feszítenek belül a gázok.

2021. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!